Wpis z mikrobloga

1700 wykopków wykopało znalezisko "Użytkownik reddit skremował swojego ojca wbrew jego woli bo popierał Trumpa" - brzmi obrzydliwie, czyli no trzeba wykopać, bo patrzcie do czego posuwają się lewaki z USA!

Problem w tym, że oryginalny wpis z subreddita r/confessions jest po prostu wpisem trolla, jednego z milionów w internecie. Zacznijmy od tego, że w żadnym miejscu nie znalazł się link do oryginalnego postu - czemu? Bo OPowi znaleziska na wykopie nie chciało się szukać, wziął gotowy temat ze wspieranej przez Rosję INFOWARS i elo. Proszę, oto link do oryginału - treść wpisu usunięta, ale wiadomo kto jest OPem wpisu na Reddicie i jakie były komentarze: https://www.reddit.com/r/confessions/comments/l0a8sw/i_denied_my_trump_supporting_father_a_proper/ (to głównie dla tych komentujących co uważali, że ci zidiociali użytkownicy Reddita przyklaskiwali OPowi).

Pierwsza kwestia - dlaczego to nie powinno znaleźć się na głównej. Zastanówcie się - czy wykopalibyście znalezisko o tym, że "użytkownik Wykopu zjadł abortowany płód swojej dziewczyny w ramach zemsty za to że zagłosowała na PiS"? No nie, bo nie uwierzylibyście, że ktoś pisał na serio - bo tak samo nie wykopujecie z płomieniem codziennie każdej bzdury napisanej przez anonów z czanów czy chociażby mirko xDD Wykopując to pokazujecie, że albo pierwszy raz jesteście w internecie, albo ideologia przykrywa już chęć szukania faktów. No, a że dobrze widze, że duża część wykopujących nie jest od dziś na Wykopie, to świadczy tylko o tym, że macie oczy przysłonięte klapkami. Zachowujecie się tak: "O JEST TREŚĆ ZGADZAJĄCA SIĘ Z MOJĄ IDEOLOGIĄ, ALE TOTALNIE BZDURNA - WYKOP XDDDD"

Druga kwestia - wystarczy do jasnej cholery zobaczyć profil kolesia i jego komentarze, żeby zrozumieć, że to jest troll, jeden z kuźwa wielu na reddicie, który wylewa mase bzdurnych, abstrakcyjnych komentarzy, głównie politycznych. Ale rozumiem, że czegoś takiego wykopek nigdy nie widział na oczy? XD Link do profilu OPa: https://www.reddit.com/user/frankmiro1967/ poczytajcie jakie fantazje typ ma - ot np. chwalenie się tym, że zabił kilku kanibali w Iraku xD

Co ja mogę napisać poza tym, że jestem podirytowany jak konserwatyści mają w tyłku dążenie do prawdy, kiedy ideologia jest ważniejsza od tego co jest prawdą a co nie jest. Ważne, żeby dokopać tym wstrętnym lewakom, którym tylko się marzy, żeby dokopać swoim krewnym głosującym na inną opcje polityczną xD Ogarnijcie się

Znalezisko do którego się odnosze: https://www.wykop.pl/link/5913327/uzytkownik-reddit-skremowal-swojego-ojca-wbrew-jego-woli-bo-popieral-trumpa/

#bekazprawakow #neuropa #wykop #glownapelnagowna
Reepo - 1700 wykopków wykopało znalezisko "Użytkownik reddit skremował swojego ojca w...

źródło: comment_1611260090hcBp0wbZ08ZvQlzwGcl2YP.jpg

Pobierz
  • 43
@Reepo: prawdziwe, czy nie - zrobienie od czasu do czasu pokerowego "sprawdzam", a w szczególności w postaci zarzutki, w której nikt nie jest poszkodowany, nie jest złe.

Nawet bajkopisarstwo/bajdurzenie rozszerza horyzonty do ludzkiej/cywilizacyjnej bazy danych o nazwie: "wszystkie możliwe/prawdopodobne zdarzenia/wydarzenia", ale z innej strony podsuwa też ludziom pomysły LUB zwiększa szanse na ziszczenie się ich - niestety, nawet jeżeli owe pomysły są skrajnie głupie/absurdalne/szkodliwe.
@Reepo: Dzięki za zwrócenie uwagi - dałem się nabrać więc cofnąłem wykop i zakopałem jako inf. nieprawdziwe.

Natomiast podawane przez ciebie powody, dla których wykopałem to jak też manipulacja - fałszywa dychotomia.
Pytasz, czy

czy wykopalibyście znalezisko o tym, że "użytkownik Wykopu zjadł abortowany płód swojej dziewczyny w ramach zemsty za to że zagłosowała na PiS"?


Jeśli byłaby to prawda (lub sądziłbym, że tak jest) to bym wykopał, nie zależnie od
boubobobobou - @Reepo: Dzięki za zwrócenie uwagi - dałem się nabrać więc cofnąłem wyk...

źródło: comment_1611264930jG4HF5rphI1CyB7igKumCG.jpg

Pobierz