Wpis z mikrobloga

@CLONE: Działanie na szkodę spółki (czyli wyprowadzanie z niej pieniążków) jest przestępstwem. Nawet własnej spółki.
§ 1. Kto, będąc obowiązany na podstawie przepisu ustawy, decyzji właściwego organu lub umowy do zajmowania się sprawami majątkowymi lub działalnością gospodarczą osoby fizycznej, prawnej albo jednostki organizacyjnej nie mającej osobowości prawnej, przez nadużycie udzielonych mu uprawnień lub niedopełnienie ciążącego na nim obowiązku, wyrządza jej znaczną szkodę majątkową, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do
@yosemitesam: @CLONE: @ferf676 . Sp z o.o. to legalny sposob ukrywania majatku. Ja na jego miejscu to jeszcze wyplacalbym sobie wynagtodzenie na uop. Oczywiscie minimalne haha( ͡° ͜ʖ ͡°) 2 wnioski: 1) plecam masc na bol 2) wysylajac zawiadomienia przepalacie publiczne pieniadze. Sposob jest legalny, a organy zamiast scigac powaznych gangusow beda sie zajmowac patusem. Brawo Wy. Ale pozniej nie narzekajcie na Panstwo, kiedy przez Was
@bitrab: mam 13 lat, więc nie mogę jeszcze wysyłać zawiadomień.
Niech sobie wsadzi w tę spółeczkę co chce. Tyle tylko, żeby pieniązki spółeczki nie myliły mu się z jego własnymi.
Jakoś woli żebrać, niż wypłacić sobie pieniądze - ciekawe dlaczego...
Mam dla niego tyle samo miłosierdzia i empatii, ile on dla swojej rodziny. Niech odsiedzi co swoje - jeśli już taki praworządny