Wpis z mikrobloga

@ZarlokTV: nie polecam, dostalem zimnego poczatkiem jesieni jak bralem na wynos, w 2 min dotarlem rowerem do mieszkania. wczesniej po 10 minutach spaceru dawal rade zeby go zjesc w miare na cieplo
  • Odpowiedz
@kam15: ja jadłem tak jak na recenzji video - auto miałem zaparkowane pod Biblioteką Filia 31, wyszedłem z buta do food trucka, zaniosłem do Matiza, potem przejechałem obok ogrodzonego pola i tam jadłem , ale najpierw kręciłem zbliżenia i mój był wciąż ciepły - mimo zbyt twardego mięsa zjadłem ze smakiem, bo same dodatki były pomysłowe! A Ty jaką opcję(kolor burgera) jadłeś?
  • Odpowiedz
@ZarlokTV: najostrzejszego (chyba czarny albo czerwony), ogolnie byl spoko, duza bulka to dla mnie plus bo wole jak mi nie wypada wszystko po jednym gryzie. o i mam pytanie - orientujesz sie gdzie kupie wieksze bulki burgerowe niz znajde w Auchan / Lidl / Lewiatan?
  • Odpowiedz
@kam15: nie znam sie na bulkach z marketow, ale na Ka\zimierzu w BAZAAR BISTRO mają maślane bułki z czarnuszką po2zł sztuka bardzo dobre na burgery, są dosyć duże. Sam używam.
  • Odpowiedz