Wpis z mikrobloga

może powinien dostać drugą szansę


@huasko: Zależy od tego czy jesteś paczularzem czy nie, tutaj jest tyle tego nawalone że trzeba mieć pewną tolerkę xd
  • Odpowiedz
@vizori: no właśnie paczulowe jovoye uwielbiam, heritage też uważam, że jest super
pewnie kiedyś zamówię dekant, jak coś znam podstawy reanimacji
  • Odpowiedz
@vizori: dla mnie jest tam taka typowa wilgotna, piwniczna paczula. spróbuj kiedyś PL założyć w deszczową pogodą, pięknie wtedy ten zapach gra
  • Odpowiedz
@vizori: @huasko: Psychedelique to arcydzieło, ID nie testowałem, a PL muszę jeszcze sprawdzić w deszczową pogodę, tak jak powiedział @huasko, bo za pierwszym podejściem zapach mnie nie porwał, choć przyznaję że parametry ma potężne
  • Odpowiedz
@Kondzio21: Tez lubię paczulę i się srogo zawiodłem Coromandelem EDP. Na mojej skórze Reminiscence Patchouli przebija go pod każdym względem.
@vizori: @huasko: PL dla mnie to trochę taki klasyczny EN w wersji premium.
  • Odpowiedz
@fryco: słyszałem już takie opinie, chyba od również od Ciebie, ale dla mnie to inne zapachy.
dla mnie EN to świeży przyjemniaczek w porównaniu z PL, w ogóle inny kaliber zapachu
  • Odpowiedz
@Kondzio21: Nie znam edp, ale mam edt i uważam, że jest przepiękny. Taka esencjonalna paczula podbita białą czekoladą. Genialna trwałość i rozsądna projekcja. Świetny zapach.
  • Odpowiedz