Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiem wam że chyba jestem cholernym szczęściarzem że mogę jeszcze składać życzenia swoim dwóm babciom i dziadkowi czy nawey wysłać im bukiet kwiatów pocztą kwiatową z drugiego końca Europy :)

Z dziadkami od strony taty sprawa prosta, klasyka. Natomiast z od strony mamy jest skomplikowane bo jest babcia i dziadek podobno też jeszcze żyje gdzieś w DPSie ale na oczy go nie widziałem od jakichś 15 lat - babcia od strony mamy kiedyś postawiła sprawę jasno że ma wybierać albo wódka albo rodzina, jeszcze jak mama była nastolatką. Wybrał oczywiście wódkę a babcia kilkanaście lat temu znalazła sobie nowego partnera na stare lata który wyżej ceni nornalne życie zamiast alkoholizmu. Od tej pory zero kontaktu, jedynie jak byliśmy na cmentarzu 1 listopada to go z raz czy dwa może widziałem ale nawet nie podchodził do nas, babcia mi palcem pokazała że to mój prawdziwy dziadek xD

Co do partnera babci, to niestety nastąpiło to dość późno, jak miałem już 6-7 lat, więc głupio było mi mówić mu dziadku jak już znałem całą historię prawdziwego ''dziadka'' i po prostu wołałem na niego Zbyszek i tak już zostało. W tym roku jednak żeby nie było mu smutno to osobno pocztą kwiatową poszły do niego czekoladki - a niech coś ma z życia jak własnych dzieci i wnuków nie miał :)

#dzienbabci #dziendziadka #czujedobrzeczlowiek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60096a1625efed000a6179a2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 2