Wpis z mikrobloga

@TheCompany, @Hipodups: Na razie nic, ponad funkcjonalność oferowaną przez inne eksploratory. Pierwszy milestone: to po prostu uruchomienie podstawowej funkcjonalności. Docelowo: wciągnięcie wszystkiego do db i generowanie wykresów przepływów z możliwością sprzedaży takich audytów i sukcesywne dodawanie kolejnych mikro-narzędzi i dodatkowych funkcjonalności. Poza tym, Laravel jest świetnym frameworkiem, w którym pracować to czysta przyjemność
@Hipodups: Spoko Laravel'a mam obcykanego w nowszych wersjach do 7 ale z vue słabiej - a wiem, że jest fajny.

@SynStolarza, @Hipodups: Dobra, zrobię tak: założę projekt na githubie, wystawię czystą wersję, na Laravel 8, chociaż tej jeszcze nie testowałem i za kilka dni was zawołam i zobaczymy wtedy co dalej
@sheeple: a moze gitlab? Mozna tam łatwo ogarnać Ci/CD, jak i zarzadzanie issue oraz wiki.

CI/CD na gitlabie jestem w stanie ogarnąć, na githubie nie mam pojecia jak to ugryźć.
@sheeple: jest darmowy. gitlab.com konto free jest, ograniczone ale wystarczajace do malych projektow. w mojej opini i tak jest lepszy niz github :) sam trzymam wszyatkie prywatne projekty, bo github do mnie nie przemawia :)