Wpis z mikrobloga

Na poprzedni wpis nie udało mi się uzyskać odpowiedzi, więc lecimy dalej. Dzisiaj mamy trzecie podejście, z każdym kolejnym pula załączonych oł szjetów ulega podwojeniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@wykop @Moderacja Dlaczego do zmiany koloru paska wymagana jest przez Was dokumentacja odnośnie ukończenia procesu zmiany danych przez osoby transpłciowe? Multum niebieskich robi konta z różowymi paskami dla trollingu, ale tego z jakiegoś powodu już nie sprawdzacie, nie oczekujecie zdjęcia dowodu przy zakładaniu konta. Więc o co chodzi?
Od miesięcy bujam się z tą samą sprawą, za każdym razem odrzucacie mój wniosek. Dlaczego tak prosta do spełnienia prośba spotyka się z odmową?

#wykop #moderacja #gownowpis #neuropa #lgbt #teczowepaski #heheszki
Pobierz
źródło: comment_1611225332ZLaUJZFKUsQhJx60oBNajQ.jpg
  • 4
@UrQueen21: Właśnie! Oburza mnie to niesamowicie. Bo niby czemu miałabym wysyłać tyle wrażliwych danych? To już łatwiej nowe konto zrobić, ale wtedy ban bez zastanowienia, wiadomo, za bezczelne złamanie regulaminu (°°

Już pomijam, jak długa jest droga do samej prawnej zmiany danych. Jestem 11 miesięcy na hrt, ze względów finansowych nie mam jeszcze wszystkich badań zrobionych pod pozew do sądu, a
@UrQueen21: Such a queen! ()
Gratulacje dziubkini! :) Też nie mogę się doczekać sądu, chociaż nie ukrywam, trochę mnie to przeraża :/
Ale wiem, że będzie dobrze! ^^

Dzięki piękne za wsparcie również trzymam za Ciebie kciuki hrtowa siostrzyczko! ()