Wpis z mikrobloga

Tak jak ktoś już wczoraj pisał Pan Sony blokuje dostęp do Cold War wersji kupionej na "promocji" za 40zł. Po miesiącu się obudzili i zablokowali. Kasę już mam zwróconą więc spoko. Dziękuje sony że w spokoju mogłem przejść singla. A co do multi to od ostatniego coda w jakiego grałem jakim był Black Ops na ps3 nic się nie zmieniło kamper na kamperze więc nie będę tęsknił.

Jakby co to grałem na ps5 nie wiem czy już zwracają kasę na ps4.

#ps4 #ps5 #coldwar #callofduty
Pobierz patrol411 - Tak jak ktoś już wczoraj pisał Pan Sony blokuje dostęp do Cold War wersji...
źródło: comment_1611213456snjcc48jX3oE11fGNDh6Qp.jpg
  • 25
@patrol411: sory, ale tak wyglądała wojna. Przez większą część czasu nawalali z bunkrów przez wiele godzin wychylając może kawałek karabinu. Nikt nie biegał jak jakieś kamikaze
@patrol411 u mnie dalej działa :) ale chyba dlatego ze wcześniej miałem wersję na płycie, i za 40 zł kupiłem upgrade wersji ps4 na ps5 a później jeszcze ten bug za 40zl i płytę sprzedałem :)
@patrol411: dzisiaj rano rowniez mi dzialalo, zamknalem aplikacje i odpalilem coda jeszcze raz to juz poblokowali kazdy tryb, po restarcie konsoli powiadomienie o zwrocie kasy, kase zwrocili na konto