Wpis z mikrobloga

czemu coiny które dostałem za chara na bazarze są nontransferable?xD skoro wcześniej już sprzedałem ze 3 chary i zawsze były transferable
to se coiny sprzedałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tibia
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ellenfelek:
Zgodnie z ich regulaminem. Do 3 miesięcy będą transferable, być może wcześniej nie miałeś ruchów TC(tj. tamte chary poszły jakiś czas temu)
Najczesciejj są one transferowane do miesiąca, kup za to pacc
  • Odpowiedz
@Mariusz_: miałem jak to nazywasz ruch, chary sprzedane były niedawno a skoro wszystkie chary które były warte wystawienia na bazar sprzedałem, to po co mi pacca ładować ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Aiito: no i widzisz, człowiek nie przewidzi ze oczywiście system coinow na bazarze jest ułomny i jesli ktos ci przeleje nontransferable to sie nie konwertuja i beda lezec teraz 4 miesiace useless xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ellenfelek: @Aiito:
Plus cytat, który przychodzi od Cip na maila po wystawieniu chara.

"Note that the Tibia Coins you receive for selling your character may be partly or completely non-transferable up to 120 days after the auction has ended. Non-transferable Tibia Coins cannot be sold in the Market or gifted to other accounts."
  • Odpowiedz
@Mariusz_: no to ile ja mam na te coiny czekac by sie przekonwertowały, to był czwarty char sprzedany na tym koncie, trzeci w tym roku czyli w przekroju 3 tygodni, za poprzednie 3 coiny były transferable, teraz gdy chara sprzedawałem to po sprzedaniu loota jeszcze dokupiłem coiny na markecie więc ruch był a mimo wszystko dostałem nontransferable coiny?xD
  • Odpowiedz
@Mariusz_: gdybym chcial coiny za 30 dni to bym w te 30 dni sobie zarobil 2x tyle transferable coinów co za aukcje dostałem i moglbym sobie chara gratis zostawic, kolejna przygłupia firma która by tylko #!$%@? graczy dla swojego kaprysu randomowo raz daje a raz zabierze a ty musisz tanczyc jak ci zagraja xD
kompletnie bez sensu to jest ale NO CO PORADZISZ, trzeba teraz czekac ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Mariusz_: faktycznie, kupiłem teraz 250 nietransferowalnych i mi wyskakuje, że muszę mieć 51 transferowalnych żeby dać bida. To w takim razie po #!$%@? oni zmieniają te tc na nietransferowalne XD
  • Odpowiedz