Wpis z mikrobloga

Akcja "ogarnij hejt" a tam lochy, chad-m----n i normik-ukrainiec. W ich stronę lecą wyzwiska, no straszne, a na drugi dzień uprawiają miłość z ukochaną osobą. Tymczasem w stronę inceli lecą gorsze i częstsze wyzwiska, są poniżani i prześladowani i jakoś nikt nie robi kampanii społecznych. Gdyby diabeł dał mi możliwość bycia kochanym przez kobietę w zamian za wyzwiska jakichś anonów w necie to z pewnością podpisałbym cyrograf
#przegryw
V.....e - Akcja "ogarnij hejt" a tam lochy, chad-m----n i normik-ukrainiec. W ich str...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@VernonCape dlaczego oni wszyscy, nie wyjadą np. do #syria Przecież wiadomo że tam jest 10000% tolerancja i uszanowanie praw człowieka! A siedzą na siłę w tej polsce gdzie na każdym kroku, neofaszystowskie bojówki w białych kapturach ganiają i mordują murzynów i gejów a kościół ich pali na stosach...! ()

  • Odpowiedz
@tomek001

Pełno

Hmm? Z tego co zauważyłem to tendencja jest raczej odwrotna, większość filmów na yt jakie oglądam to w komentarzach widzę raczej nadmierne słodzenie, zachwalanie autorów a nawet tzw. "wchodzenie w dupe"! Niektórzy ostro przesadzają z tą urojoną falą rzekomej nienawiści! (ʘʘ)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@VernonCape: Jak na moje takie kampanie nie mają żadnego sensu. Jeśli już kogoś poruszą, to raczej tych wrażliwych, którzy zwykle hejterami nie są. Na prawdziwych hejterach zrobi to takie wrażenie jak spacer tunelem uprzedzeń na Cartmanie.
Gl1n4 - @VernonCape: Jak na moje takie kampanie nie mają żadnego sensu. Jeśli już kog...
  • Odpowiedz