Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Ekscentryczny_obserwator: Najgorsze to jest to że to może i tak być bardziej opłacalne niż trzymanie kopalni

@jedzgruszki:

Dopóki nie wykupi ich za grosze jakiś zachodni holding, bo wtedy przypadkowo staną się rentowne... A potem kolejny rząd (przemalowany PIS) odkupi je za kwotę dwa rzędy wielkości wyższą, żeby "przemysł górniczy z powrotem wrócił w naszej polskie ręce".

A w międzyczasie płacą minimalna wzrośnie o 5%, VAT też o 5%,
  • Odpowiedz
#!$%@? #!$%@? rak, #!$%@?ć wszystkich na zbity pysk


@Gunslinger: dokładnie.

To juz zakrawa o szantaż albo terroryzm. Z terrorystami się nie negocjuje. Z jakiej paki mają zostać spełnione ich obietnice? Jak w firma w której ja pracuje będzie nierentowna, to mnie #!$%@?ą i każą znaleźć se inna pracę. Dlaczego górnik nie może znaleźć innej pracy? Niech się przebranżowi.
  • Odpowiedz
@czympyrympym: Następny kret się odezwał. Co Wy zrobicie jak Wam w koncu te kopalnie pozamykają? Wy się ani do fizycznej ani umysłowej pracy nie nadajecie. Jedynie na księdza, takie same posożyty jak Wy.
  • Odpowiedz
@czympyrympym: To po co bronisz tych pasożytów od węgla kamiennego? Dopóki miedż przynosi zyski to nie mam nic przeciwko premiom. Ale trzynastki, barbórki w sytuacji gdy kopalnia przynosi straty to chora sytuacja. Dokładnie taka sama jak z finansowaniem niepracującego kleru z podatków. I całej innej masy uprzywlejowanych darmozjadów w tym kraju.
  • Odpowiedz
  • 1
@StefanEm nie mamy trzynastek. Mamy Barbórki, czternastki, 8 ton węgla w naturze i inne przywileje. A Ciebie tak dupa szczypie że to słyszę
  • Odpowiedz
@luxpl: Oczywiście, że tak. Jak każde inne publiczne pieniądze, które zamiast wykorzystać w pożyteczny sposób, są w tym przypadku w bezsensowny sposób marnowane na premie za niewiele wartą pracę górników(węgla kamiennego, żeby nie było wątpliwości).
  • Odpowiedz