Wpis z mikrobloga

@Guta: akurat wykrojnik trefla bardzo lubię, bo wielkość i kształty elementów są zróżnicowane, ale jeśli chodzi o układanie jednolitych powierzchni, o ile nie lubię tego w ogóle, o tyle w przypadku trefla odmawiam i wolę niedoukładać, bierdole nierobie XD
Btw - ostatnio w Heye miałam trochę jednolitego nieba, najpierw się poirytowałam, że ogromna większość elementów, praktycznie wszystkie, były tego samego kształtu XD a mimo to układało się jakoś tak.. intuicyjnie.
@matra matko, na tyle rzadko układam te najbardziej popularne marki, że musiał mi się pomylić trefl z czymś innym. A co do heye to układała chyba tylko serię Andyego Kehoe, i o ile byłam pod wrażeniem super jakości, to skasowanie było tragiczne - nie było mowy o przeniesieniu razem kilku elementów
  • 12
@Kresse wyszperałam przy opisie w ich sklepie: This is a limited edition 500 piece puzzle of Alma Haser’s ‘Maria and Katerina #1’ from her series Within 15 Minutes.
Alma photographed sets of identical twins and made them into identical jigsaw puzzles. She then swaps every other piece of their puzzles, completely mixing them half and half. Not always knowing where their eyes, mouths and lips would end up, the result is a