Wpis z mikrobloga

@PozorVlak: dokładnie, fascynuje mnie jak ludzie nie potrafią się targować. Napisałby jeden z drugim jakiekolwiek logiczne uzasadnienie niższej ceny to nawet byłbym skłonny ją obniżyć. Gdzieżby, mój ulubiony kwiatek to "Witam! Jaka cena ostateczna?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PozorVlak: Ostatnio sprzedawałem Ryzena 3600. A czy nóżki? A czy pietruszki? A sruszki? A zdjęć więcej... Kurde napisałem w pełni sprawny. Aż w końcu znalazł się on - kliknął kupuję bez żadnych pytań... ze szczęścia i podziwu chciałem chłopu z ceny zejść ale już zapłacił...

Potem jeszcze lament cześci pytaczy pospolitych a dlaczego koniec ogłoszenia? a czy aktualne? ale ja chciałem kupić....
  • Odpowiedz
yzena 3600. A czy nóżki? A czy pietruszki? A sruszki? A


@nomud: to i tak lajt, bo często jeszcze ILE UŻYWANY ILE GWARANCJI WYSYŁKA GOŁĘBIEM ZA POBRANIEM NA WCZORAJ?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nomud: Dlatego zwykle warto zwyczajnie olewać tych "ostatecznych" i nawet im nie odpisywać, bo oni i tak nie kupią za normalne pieniądze, a i tak w końcu znajdzie się ktoś, kto kupi w sensowny sposób.
  • Odpowiedz
@ms93: Mimo wszystko zaśmiecają skrzynkę z wiadomościami. A człowiek jednak jest uprzejmy i nie powie tak od razu "goń się".
  • Odpowiedz
@PozorVlak: skoro chce się targować to opuść mu o 1 złotówę i napisz że tyle najmniej daje 3 innych a nie masz czasu każdemu odpisywać bo masz 10 wiadomości na godzinę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz