Wpis z mikrobloga

hej, ostatnio po dłuższym czasie przejechałem się po mieście i jestem zszokowany ilością prawicowych banerów w #szczecin . Wjeżdżając od stargardu jadąc do osowa minąłem ich chyba 25. Okno życia, ta grafika rosjanki z płodem w kształcie serca i 'płód jak ma 5 miesięcy'. W innych miastach też taka akcja? Co ci #bekazprawakow myślą że decyzja o pozostawieniu dziecka to wybór abonamentu w play? :D Już widzę jak ktoś kto musiał usunąć ciążę zerka na baner i mówi - a no to nie XD. To ma taką siłę przebicia jak naklejki na aucie 'nie krzywdź zwierząt'.
Albo ktoś z wiochy jedzie PKS z noworodkiem żeby zostawić je w oknie życia XDXDXD
#polska
Pobierz maorl - hej, ostatnio po dłuższym czasie przejechałem się po mieście i jestem zszokow...
źródło: comment_1611131448tST2Yq42080nJk8YyKe4Nf.jpg
  • 12
@maorl: Bez odnoszenia się do treści i zlecającego, nie jest to standardowa praktyka od lat? Jeśli jakaś budżetówka, to zazwyczaj do końca roku wydają swój budżet, bo jak coś zostanie, to znaczy, że nie potrzebują i w kolejnym roku dostaną mniej. Stąd często głupie wydawanie pieniędzy, by tylko je wydać.
Jeśli to jakaś fundacja, to jakąś kwotę, zapisaną w statucie, muszą wydać na cele statutowe, by zadowolić fundatorów.

Bilbordy zaś jak
@maorl: mnie najbardziej rozwalił ostatnio baner "stop komunii świętej na rękę!!!". Szczecin jest dość lewicowy, więc tu muszą się widocznie bardziej reklamować ze swoimi ideami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Painless: pod tym względem w Szczecinie nadal się nie dogadali księża. Jedni dają na rękę. Drudzy do buzi. Ja tam nie wiem z czym problem mają bo co do rączki to do buzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)