Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski, jak się masturbować? Może to się wydać głupie pytanie, ale nie umiem sobie zrobić dobrze palcami. Czy macie jakieś tipy?

#mirabelkopomusz #seks #masturbacja #pytaniedorozwychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #600757c5535d82000a0d1eff
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 7
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nawet jeżeli to zarzutka to odpowiem. Jest masa książek o tym. Stron internetowych (omgyes.com i podobne). Do tego cała masa poradników, vlogerek mówiących o temacie. Poza tym, warto trochę edukacji zaczerpnąć dot mięśni dna miednicy i innych tego typu spraw. Choćby anatomii układu rodnego.
  • Odpowiedz
rozowypasek: Pomiędzy dwa palce (wskazujący i środkowy) chwytasz łechtaczkę przez napletek (to taka skóra w której "ukryta" jest łechtaczka), delikatnie dociskasz i kręcisz kółeczka. Nie drażnij bezpośrednio łechtaczki bo to jest nieprzyjemne i bolesne. Polecam poślizg w postaci ślizu z pochwy, lubrykantu lub w ostateczności śliny. Wibratora czy tam masażera na początek nie polecam gdyż bardzo łatwo w ten sposób osiągnąć orgazm, na początek polecam masturbować się "manualnie" gdyż to potem
  • Odpowiedz
odpowiedź: Po pierwsze ile masz lat ? Orgazm u kobiety nie jest tak fizjologicznie łatwy jakby faceta. Facet po prostu dochodzi a kobieta musi się tego nauczyć. Sama miałam problemy na początku przez pewien czas nawet myśli typu : kurde coś ze mną jest nie tak i ja nie mogę przeżywać orgazmów. Ale z czasem było coraz lepiej.
Zaczęłam od wibratora typu fairy wand... I zaskoczenie. Bez niesamowicie silnego podniecenia orgazm.
  • Odpowiedz