Wpis z mikrobloga

Hejka! Kilka dni temu przekłułam sobie sutki, trochę się martwię, bo codziennie wieczorem są od krwi, niewielkiej ilości, ale jednak. Przemywam trzy razy dziennie, ale boli jak cholera i nie mogę zrobić tego zbyt dokładnie. Czy to normalne, że na początku tak bardzo są obolałe przy każdym dotknięciu, a przy mocniejszym pojawia się krew?
#piercing
  • 60
  • Odpowiedz
  • 4
@dawik29 Octenisept, tak jak zalecił piercer. Staram sie patyczkami, ale średnio to wychodzi, bo przy każdym mocniejszym dotknięciu lub nawet delikatnym szarpnięciu boooli.
  • Odpowiedz
  • 14
@without_me odstaw octenisept, jest niezalecany. Poczytaj na ten temat. Polecam wodę morską, np marimer. Ból pewnie będzie dalej, w tym temacie to niczego nie zmieni. U mnie to trwało kilka-kilkanascie dni. Staraj się ich nie nadwyrężać ale jednocześnie pamiętaj że higiena bardzo im pomoże. Staraj się usuwać wszelkie strupki z kolczyków. I nie ruszaj kolczykami. Mam nadzieję że masz sztangi?
  • Odpowiedz
@without_me w takim razie tylko zmień preparat na marimer i dbaj jak możesz. Nie usuwaj strupków na siłę i będzie dobrze. Daj znać za jakiś czas jak się goją ;) nawiasem, kiedy przekluwalas?
  • Odpowiedz
@without_me tak jak kolega wyżej napisał, odstaw octenisept, zastosoj roztwór soli morskiej. Nawet taki jaki jest stosowany do nosa w sprayu. Przemywaj delikatnie, żeby nie szarpać kolczykiem, aż do momentu kiedy strupek będzie cały namokniety i sam odejdzie. Krwawienie i ból jest normalne, miejsce jest bardzo wrażliwe. Musisz to wytrzymać :)
  • Odpowiedz