Wpis z mikrobloga

Hejka! Kilka dni temu przekłułam sobie sutki, trochę się martwię, bo codziennie wieczorem są od krwi, niewielkiej ilości, ale jednak. Przemywam trzy razy dziennie, ale boli jak cholera i nie mogę zrobić tego zbyt dokładnie. Czy to normalne, że na początku tak bardzo są obolałe przy każdym dotknięciu, a przy mocniejszym pojawia się krew?
#piercing
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@without_me: Tak, ja pamietam, ze nawet prosiłam koleżankę na początku zeby mi pomagała przemywać bo kiedy ja się za to zabierałam robiło mi się słabo i ciemno przed oczami. Mi przeszło tak po ok 2 tygodniach i już było spoko
  • Odpowiedz
  • 1
@PaniBulwa Mam podobnie. Tylko staram się trzymać, bo mój chłop niestety jeszcze gorzej reaguje, więc nie mam jak na niego liczyć. To cierpliwie poczekam jeszcze troszeczkę i się pomęczę :)
  • Odpowiedz
bo mój chłop niestety jeszcze gorzej reaguje


@without_me: Dopiero doczytałam. Więc możesz nie odpowiadać na moje pytanie. Jak ktoś piszę o partnerze "mój chłop" to jest patologią.
Mimo wszystko, życzę miłego życia dla ciebie i twojego konkubenta.
  • Odpowiedz
@Mirczan: No tak, a o co chodzi? Normalna dziewczyna nie piszę tak o swoim partnerze, chłopaku, narzeczonym, mężu.

Konkubina pisząca "mój chłop" naprawdę dużo mówi o tym z kim masz do czynienia.
  • Odpowiedz
@kleopatrixx: A mało to facetów mówi żartobliwie „moja baba”? Dalej nie widzę co w tym obraźliwego i nie sądzę, że taki był zamiar. Z resztą np. na śląsku często kobiety mówią „mój chop” i nie jest to ujmujące specjalnie.
  • Odpowiedz
  • 3
@kleopatrixx Albo ma dystans i poczucie humoru xD Piękne jak ludzie tutaj potrafią się o wszystko dowalić. No ja nie pozdrawiam.

Kolczyki są piękne. Uważam tak ja i mój PARTNER ŻYCIOWY, i tyle mi wystarczy by robić sobie takie ozdoby ;)
  • Odpowiedz
Teb portal to idealne miejsce na zadawanie takich pytań. Możesz liczyć na zaskakujące porady znacznie odbiegające od nauk medycznych.
  • Odpowiedz