Wpis z mikrobloga

Hejka xiaomowe wariaty

Mam problem z telefonem Redmi Note 5 a mianowicie rozchodzi się o to, że co pare godzin psuje mu się połączenie Wi-Fi i zaczyna wtedy korzystać z danych mobilnych i szybko zużywa niewielki pakiet internetu, który normalnie wystarczyłby na miesiąc gdyż poza domem jest mało korzystane

Rozłączenie wifi i połączenie ponowne pomaga i Wi-Fi działa z powrotem ale z telefonu korzysta moja mama, która zapomina czasem rozłączyć i połączyć ponownie i nie zauważa że korzysta z internetu LTE i szybko zużywa pakiet internetu

W komentarzu załączam wersję telefonu i softu.

Spotkał się ktoś z takim problemem? Jak to naprawic? To się stało jakiś chyba miesiąc temu, akurat wtedy telefonowi stuknęło równo 2 lata więc gwarancja już nie obejmuje.

Można coś z tym zrobić? Po za tym psuciem się połączenia Wi-Fi telefon działa bez zarzutu, z routerem Wi-Fi wszystko jest ok bo inne telefony w domu działają, cos po stronie tego Redmi 5, dostał jakąś aktualizacje która popsuła wifi?

#xiaomi #smartfon #gsm #android #miui #xiaomilepsze #telefony #redmi #redmi5 #redminote5
Ksemidesdelos - Hejka xiaomowe wariaty

Mam problem z telefonem Redmi Note 5 a mian...

źródło: comment_161107887985T9hUZBqgYKzseXsJWzlt.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz