Wpis z mikrobloga

Brałeś udział w Airdropie XLM na blockchain.com w 2019 roku ? Jeśli tak, to mam dla ciebie dobrą wiadomość. Sprawdź swoje konto, bo bardzo prawdopodobne że na swoim koncie blockchain w zakładce AIRDROP otrzymałeś 100 STX które teraz warte są około 50$ ! Środki były zablokowane przez rok, i jutro nastąpi ich odblokowanie. Udało mi się uzyskać sposób dzięki któremu środki można wypłacić już dzisiaj a nie dopiero jutro. Cena STX prawdopodobnie jutro bardzo spadnie, ponieważ ludzie normalnym sposobem będą mogli wypłacać środki. Nie ma co zwlekać, lepiej sprzedać STX dziś po większej cenie ! Sposób sprawdzony, mi już się udało spieniężyć środki na #usd lub #bitcoin Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

#kryptowaluty #airdrop
Boniekk - Brałeś udział w Airdropie XLM na blockchain.com w 2019 roku ? Jeśli tak, to...

źródło: comment_16110757762pSRb9uZqrL9RcqS8bfDXa.jpg

Pobierz
  • 15
@Erbrow: Jak chcesz to trzymaj w dłuższej perspektywie może być wzrost ale jutro pewnie będzie dump bo ludzie masowo zaczną wyprzedawać. Niektórzy potrzebują hajsu już pilnie na teraz taka jest psychologia tłumu.