Wpis z mikrobloga

@RapidoPL możesz grać w chmurze używając telefonu jak masz game passa (świetna sprawa, często korzystam na wyjazdach), lub "na konsoli" używając telefonu jako ekranu, o ile podpięte są dobrej samej sieci wifi.
@Mindfock: mam game passa ultimate, XSX, Iphone 11. Czy jestes w stanie mi podeslac instrukcje jak przeprowadzic taka operacje zeby grac w chmurze lub uzywajac telefonu/laptopa jako ekranu? :D czesto moja kobieta oglada TV (mamy niestety tylko jeden tv), a ja mam chec pograc :D
@RapidoPL nie wiem jak to na IOS wygląda. Na androidzie masz 2 apki. Jedna Xbox game pass do grania w chmurze, i druga Xbox gdzie możesz zapisywać ustawienia konsoli itd (na tej apce grasz z konsoli). Obsługa jest banalna. Parujesz przez bluetooth pada z telefonem, odpalasz apke i grasz. Savy oczywiście dla obu aplikacji i konsoli są wspólne.
@Mindfock: @Fiodooor: udalo sie na tej aplikacji Xbox. Jedyny problem jest taki, ze jak lacze po BT pada od XSX to nie dziala, pad od Xboxa ONE dziala normalnie :) Bardzo Wam dziękuję. Musze tyo sprawdzić jaka jest różnica między tymi dwoma aplikacjami, które zostały wymienione.