Wpis z mikrobloga

ta k---a jasne. Przejdź drugi raz.


@ostulemijo: za żadne skarby. Przeszedłem raz gta v i nie chcę do niego wracać. Fabuła dla mnie bardzo nijaka, w zasadzie to nic z niej nie pamiętam. Ta gra przeleciała przeze mnie jak kebab po imprezie - duży, smaczny i przyjemny, a jednak na końcu g---o.
  • Odpowiedz
@wykopowicz_ka: Co za brednie. Ze niby gta 5 nie miało klimatu, nie miało zajebistych postaci, nie miało zajebistych dialogów, nie miało wielu zajebistych misji, nie miało zajebistego projektu mapy?
  • Odpowiedz
@cin123654: Miażdzy po huju. Tak bardzo ze 8 letnia gra. Powtarzam 8 letnia wciąz oprócz RDR2 jest niedoscignionym wzorem dla innych deweloperów jesli chodzi o sandboksa. Juz o takim 2 letnim RDR2 które jesli chodzi o otwarty swiat dopóki nie wyjdzie GTA6 bedzie wiodło prym nie wspominam.
  • Odpowiedz
@wykopowicz_ka: Wytłumacze wszystkim fanbojom cyberpunka po raz ostatni: najdroższa gra w historii, najdłużej robiona, największy marketing i hype a wyszedł średniak 7-8/10 - TO JEST K---A DRAMAT. I tą średnią zawyża jedynie fabuła bo cała reszta leży. Obiecywane były cuda. Gra stulecia, od rządu nawet 30mil dostali a średniak taki, że EA czy Ubisoft w rok by to samo zrobiło i za ułamek ceny. Gra miała wyznaczać nowe trendy, podnieść
  • Odpowiedz
GTAV tez ma b. spoko fabułę, dialogi, postacie i zadania poboczne..


@Zielony_Pio:
"uciekasz przed policja, poscig, ogolnie zadanie to podjechac gdzies"
"zawiez mnie na plaze"
"sluchaj zalatwimy sprawe na miescie,
  • Odpowiedz
A npcty w mieście umieją się poruszać tylko samochodami lub z buta XDD


@M83_: w dodatku ci co jeżdżą samochodami chyba sie do nich przyspawali cyberwszczepami, bo nigdy nie widzialem by NPC zaparkowal auto i z niego wyszedl albo wyszedl z budynku i odjechal samochodem.
  • Odpowiedz
@genocidegeneral czy bawiłeś się w ogóle gra? czy tylko latałeś z punktu A do B i przewijaleś każda podróż? Bo wystarczy pogadać wnętrze aut podczas misji by dostrzec że było to robione na prędko by nadrobić czas
  • Odpowiedz