Wpis z mikrobloga

@60scnds: Ojoj. Nie zesraj się. Jak dla mnie to jechanie na modzie, że hurr durr teraz MATI nienawidzimy PiS. ps. Poczytaj sobie opinie o tym przybytku w sieci. Mają gówniane jedzenie, to chcą nadrabiać polityką.
  • Odpowiedz
@nochybaniebardzo: bohaterowie narodowi naszych czasów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

J---c geopolityke, j---c rozbudowany fiskalizm, skomplikowane opodatkowanie, przemysł, energetykę, j---c obronności i służbę zdrowia :p

PiS zły bo
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii: a co restauratora obchodzi zdanie osoby, ktora i tak nie pojdzie do niego, bo raz ze w pl nie mieszka a dwa, obraza sie na 8 gwiazdek? Nie chcesz, to nie idz. A ja tym bardziej bym poszedl, bo nie ma drugiej partii tak przeze mnie nielubianej jak pis, a takze i znizka fajna rzecz.
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii: nigdzie nie pójdziecie, bo ukochany PIS zakazał otwierania biznesów. Wiec jeśli gdzie już traficie, to wiedźcie, że trafiliście do przeciwników rządu, którzy na hasło Jeb.ć Pis - dadzą wam rabat.
  • Odpowiedz
@nochybaniebardzo: Od właściciela dostaniecie tyle samo szacunku co PiS jak mu się nie spodobacie. Taki to typ człowieka. Wolałbym jednak gdyby właścicielem była normalna osoba, która w razie reklamacji nie wyzwie mnie od debili, tylko grzecznie wytłumaczy w czym był problem.
  • Odpowiedz
Żenujące. Tak jak twój komentarz. Jednak w przestrzeni publicznej, zwłaszcza w restauracji oczekiwałbym większej kultury, braku polityki. Nie, nie jestem pisowcem.


@Janusz_z_Rivii: Zgadzam się prawie całkowicie z twoim komentarzem. Jedyny mankament jest z polityką, skoro polityka dla żartu chce cię zniszczyć to ciężko uniknąć tej polityki jednak.
  • Odpowiedz
@premiumpotaniosci: **** to obecnie jak "precz z komuną", żenujące to jest się temu przeciwstawiać. Te osiem gwiazdek ma jeszcze tę zaletę, że odstręcza klientów-pissowców, którzy są ze swojej natury problematycznie ("mi się należy rabat, jestem madką").
  • Odpowiedz