Wpis z mikrobloga

@premiumpotaniosci: @Janusz_z_Rivii: zenujace to sa dzialania rzadu i bezprawne zamykanie interesow, bez wystarczajacych rekompensat, skazujac wiele firm na plajte. Nagle kultura w was sie odzywa, ale jakby to byly wasze biznesy, jakby to wam rzad z dnia na dzien firme zamykal rzucajac jakies grosze to inaczej byscie spiewali. Znajomy prowadzil mala firme remontową i nie spelnil jakiegos warunku na pomoc z tarcz. Kilku pracownikow na bruk, kilkadziesiat tysiecy
  • Odpowiedz
@cienki137: @kretoslaw25986: nie chlopcy, zaden ze mnie pisowiec, tylko po prostu nie mam ochoty przebywac w przestrzeni publicznej, gdzie sie uzywa tego typu wyrazen. Miejscem na zachowania na tym poziomie sa strimy disa, chany z beka z papaja itp. miejsca, tam to nie razi. W restauracji tak - jeszcze mnie nie pogielo, zeby placic hajs za stolowanie sie w miejscu, gdzie bede musial sluchac o j-----u kogos/czegos.
  • Odpowiedz
@dewanderer: dziecko ty moje, osiem gwiazdek ciebie obraza, a nie obraza Ciebie to, ze firmy padaja, bezrobocie rosnie? Tez nie podoba mi sie wulgarnosc antypisowskiego ruchu, ale w pelni rozumiem, bo kazda kolejna decyzja tej pisowskiej swoloczy pogarsza sytuacje. Sie dzieciaki delikatne porobiłyście.
  • Odpowiedz
@Bounty: Kij mnie obchodzą restauratorzy i ich problemy z rządem. Chce być oddłużony jak klient z zachowaniem kultury bez jakiś Cringe hasełek na każdym kroku które nam głęboko.
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii:

To jak siedzisz za granica to mozesz kulturalnie usunac sie z tego watku, w podskokach, bo najwyrazniej nie widzisz i nie rozumiesz sytuacji w tym kraju. Jak bieda umyslowa i polaryzacja spowodowaly, ze wygrywa partia wspierana przez patologie i emerytow.

Za byle "k---ę" tez zglaszasz do moderacji!?
  • Odpowiedz
Żenujące. Tak jak twój komentarz. Jednak w przestrzeni publicznej, zwłaszcza w restauracji oczekiwałbym większej kultury, braku polityki. Nie, nie jestem pisowcem


@Janusz_z_Rivii: jedyny brak kultury okazuyjesz ty. Hasłem może być "lubię cię" ale TY wiesz, że nie jest, nie? Jak w dowcipie o Staliniu: kogo, towarzyszu mieliście na myśli?

Wyobraź sobie ze nie każdy chce czytać to samo na każdym
  • Odpowiedz
@cienki137: Ależ doskonale rozumiem sytuacje w tym kraju. Moment kiedy ją w pełni zruzumialem był momentem w którym zacząłem pakować walizki misiu kolorowy. To wy wydajecie się nie rozumieć szamba w jakim toniecie.
  • Odpowiedz
prostu nie mam ochoty przebywac w przestrzeni publicznej, gdzie sie uzywa tego typu wyrazen.


@dewanderer: Co obraźliwego jest w wyrażeniu "osiem gwiazdek"?
Reszta to wina twojego umysłu. To on podstawia pod nie słowa. Gdybyś był lepiej wykształcony, miał większy kontakt z kulturą i pochodził z mniej patologicznego środowiska to twój mózg podstawiałby tam inne słowa niż wulgaryzmy ¯\_(ツ)_/¯
Np- Lubię psy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No
  • Odpowiedz
@slapdash: Ooo jak drażni komucha nazywanie rzeczy po imieniu, jak piecze. Jakaś konfederacja wjeżdża naprędce XD nadmierny social, rządy ludu, cenzura, wstręt „prywaciarzami” to dla ciebie jeszcze nie komunizm? XD
  • Odpowiedz