Wpis z mikrobloga

@morderuk: Nie, podany przykład nie jest antyszczepionkowcem. Antyszczpionkowcem jest człowiek, który podważa nauke i wymyśla teorie spiskowe, w stylu covid został wywołany celowo/ Bill Gates chce nas zaczipować.
@morderuk: Nie, jesteś człowiekiem który z własnego wyboru nie przyjął szczepionki (notabene sam jej pewnie nie przyjme).

A byłbyś nim - antyszczepionkowcem - gdybyś podważał ich sens i #!$%@?ł, że negatywnie one wpływają na zdrowie.
@barti69: Tak samo smieszne jest #!$%@? ze negatywnie wplywaja na zdrowie jak i entuzjastyczne lykanie #!$%@? tych doktorow i psychopromocja tego, jednoczesnie ludzi nie chcacych sie szczepic nazywajac jakims marginesem i kretynami. Kto wyjdzie na kretyna nie wiem ani ja, ani ty, ani nikt inny w tym momencie. Ale stajecie twardo po ktorejs stronie i sie klocicie.
@morderuk: Przecież nikt nie nazywa ludzi niechcących się szczepić kretynami. Kretynami nazywa się tych, którzy podważają nauke i wymyślają teorie z dupy.

W zasadzie nie wiem, co niby miałoby się stać. Pewnie już jest ze 100 milionów ludzi na świecie się zaszczepiło i jakoś nie ma informacji o masowych problemach zdrowotnych np. Izraelczyków, gdzie już chyba cały kraj po szczepionkach.