Wpis z mikrobloga

Uważajcie wykopki na ukryte aukcje na alie mam oryginalnego Apple watcha i zobaczyłem ze jest ukryta aukcja wiec stwierdziłem wezmę przetestuje ukryta aukcje i do pracy będę ubierać podróbkę a normalnie oryginał (bo szkoda w pracy używać oryginału) #applewatch #ukrytaaukcja #aliexpress XD na szczęście koszt tego gowna był mniejszy niż samej opaski
tobik97 - Uważajcie wykopki na ukryte aukcje na alie mam oryginalnego Apple watcha i ...

źródło: comment_16109721500rkDr86jjy3s7pCP8BzIlI.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tobik97: @zalogowany_jako: tez nie bardzo rozumiem
Jest masa roznych klonow applewatcha. FK88, fk98, fk75, 76, iwo cala kupa
jakies hw12 hw22 hw 56

a niektore sa wcale nieglupie jesli komus zalezy glownie na powiadomieniach, dzwonieniu z reku i asystentowi glosowemu
  • Odpowiedz
@tobik97: eh codziennie kilku Chińczyków pisze jakie to ich repliki są fajne i czy udostępnie na stronę i grupę. Na tym podobno najlepszy hajs jest z affiacji, ale p------e to, dziadostwa nie będę promować.
  • Odpowiedz
@Norskee: klony, a podróbki z ukrytych aukcji to różnica, fakt czasami są nawet git rzeczy (dawno temu buty raz kupiłem to praktycznie jak orginalne), ale w większości przypadków to szmelc, który nie nadaje się do niczego.
  • Odpowiedz
  • 0
@Nie_znany: No widzisz, miała być podróbka która wyglada identycznie jak oryginał, pudełko miało być identyczne jak oryginał, a tu przyszedł jakiś chiński badziew który nie zgadza się totalnie ze zdjęciami z grupy na fb jaki to smartwatch niesamowity miał być :D ekran miał być wielkościowo jak w oryginalnym (na ledzie mi nie zależało ) plus menu itd miało wyglądać jak oryginał, a wyglada to tak:
tobik97 - @Nie_znany: No widzisz, miała być podróbka która wyglada identycznie jak or...

źródło: comment_1610979586zFmhANlhToSXnFaVQXc7uz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@tobik97: bo te grupki to totalny rak, masa fake recenzji i zdjęć, byle by tylko zgarnąć kasę z reflinków, nawet chyba domyślam się która recenzja Cię przekonała do zakupu, bo prawie dałem się nabrać, dopiero po kontakcie ze sprzedawca ten wysłał mi realne fotki w pełni różniące się od tych z recenzji
  • Odpowiedz