Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mojej transformacji z #przegryw w #wygryw ciąg dalszy i teraz przyszedł czas na ogarnięcie skóry (mam 22lvl).

Nie mam pryszczy ale za to mam bardzo widoczne rozszerzone pory w okolicy nosa a także na nim i zaczyna mi to przeszkadzać.

Jako że #rozowepaski znają się na pielęgnacji, dlatego chciałbym was zapytać jak można się tego pozbyć?
Jakieś kremy, maseczki? Czego używacie?
Czy pory po jakimś czasie znów się rozszerzą, jak tak to po jakim?

(Poglądowa fotka z neta)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #600564d7535d82000a0d1bcb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mojej transformacji z #przegryw w #...

źródło: comment_1610968234wecsKhKLKWcayLaOM2nDwj.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: rozszerzone pory nie są jakimś dużym problemem, póki nie są zanieczyszczone. Jeśli bardzo Ci to przeszkadza to najlepiej właśnie przestudiować sobie pliki grupy "twarzing", bo to nie jest kwestia używania jednego kremu, a jednak stworzenia sobie złożonej pielęgnacji dopasowanej do Twojej skóry.
  • Odpowiedz
Macie więcej porów na twarzy, skóra jest lepiej natłuszczona i dzięki temu wolniej sie starzejecie.

@Kanarynka: niby fajnie, ale jednak feeling i widok takiej "tłustej" twarzy jest meh, czuję się wtedy jakbym był brudny
  • Odpowiedz
@niochland: codziennie rano i wieczorem mycie twarzy żelem, używanie toniku z kwasami (ja używam ivostin purrin czy jakos tak - do kupienoa w superpharm w dziale z dermokosmetykami), jakiś lekki krem nawilżający, jeżeli masz potrzebę. Ja np. Nie mogę funkcjonować bez pokremowanej twarzy na dzien i na noc :D
  • Odpowiedz
@Kanarynka: korzystam głównie z kremików z peelingiem + coś do Foreo + aloes na mordę i nie narzekam, ale moja skóra na mordzie ma tendencje do przetłuszczania, dlatego co jakiś czas lubię iść do łazienki i tak zwyczajnie przemyć twarz wodą (często to prkatykowałem na studiach/w pracy nawet), od razu czuję się 100x lepiej i skóra wydaje mi się też bardziej rześka i "odświeżona"

Muszę jakiś kremik na noc sobie kupić...
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: polecam kwas migdałowy, np. firmy apis. Możesz też spróbować kosmetyków z the ordinary (do kupienia w Douglasie) - the ordinary aha 30 + bha 2 peeling solution - to jest ich kultowy kosmetyk i na noc pod krem niacinamide 10 + zinc 1. U mnie działają. ()
  • Odpowiedz