Wpis z mikrobloga

  • 3
@RITIs44 @ZaalMaut pamiętam jak dziś gdy w gimbie mieliśmy lekcję na ok 12 i pół klasy wbijało o 7 rano na S4 twierdza no i jazda na pustyni, potem BO. A skończyła się ta piękna przygoda po wprowadzeniu Atlantydy i innych cudów. Na szczęście może...
  • Odpowiedz
@RITIs44 xD gościu, jedyna prawilna gra dziecinstwa. Ciekawa zależność, wszyscy znajomi, którzy grali całe dzieciństwo w tibie dobrze zarabiają i mają dobra pracę, tibia wychowała lepiej niż rodzice
  • Odpowiedz
@inv_ pogaduszki na BO były najlepsze i lur który tylko lurowal orki. Ja tam z 100h przesiedziałem xD możecie mówić co chcecie ale Metin 2 to bardzo dobra gra była. I szept o godzinie 2 do 6 rano był jak nocna na wykopie xD
  • Odpowiedz
@dziekuje: Nie byla pay2win (chyba, gralem jako gowniak, wiem ze kaska dawalad uzo modyfikacji wygladowych), tylko droga expiernia byla troche pokrecona bo trzeba bylo farmic xp jak sie wybieralo profesje na 35lv chyba
  • Odpowiedz
@Jamniki2: Zawsze chciałem się czymś takim zająć. Nigdy nie lubiłem nudnych czynności, więc pisałem programy automatyzujące pracę (nawet w metinie pisałem sam boty). Co ciekawe, w obecnej pracy aplikowałem jako typowy programista, a i tak przydzielili mnie do zadań związanych z automatyzacją :D
  • Odpowiedz