Wpis z mikrobloga

widać biedę finansową i umysłową przede wszystkim.


@wfd: Dlatego woj. podkarpackie wygląda lepiej niż reszta Polski (z wyłączeniem nadmorskich terenów, ale to co innego). ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawe czy nie grzeją czy mniej kopcą.


@wfd: Jakieś dwa lata temu usłyszałem od kolegi spod Przemyśla, że w kościołach księża grzmią na tych, którzy palą kapciami, że jest to grzech przeciw piątemu przykazaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może coś w tym jest.

Mieszkańcy podkarpackiego żyją najdłużej. Wolniejsze tempo, zdrowsza okolica. Trzeba się wyprowadzić na emeryturę tam.
@wfd: Proponuję pokazywać to każdemu moherowi, który twierdzi że wirus jest największm zagrożeniem dla jego życia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale pewnie i tak będa mieli to w dupie bo akurat wyjdą wrzucić dwa worki śmieci do pieca ¯\_(ツ)_/¯
@wfd: to wszystko jest gowno warte. Jakim cudem nie ma smogu w Europie w wiekszych miastach od Warszawy? Nie maja tam samochodow? Dlaczego smog jest zaznaczony w Puszczy Białowieskiej a nie ma w elektrocieplowniach w Niemczech ktore dzialają tak samo jak Polskie?
@walerr:

Jakim cudem nie ma smogu w Europie w wiekszych miastach od Warszawy? Nie maja tam samochodow?

Pewnie dlatego że to nie samochody generują większość smogu. Jak myślisz czemu problemy są głównie zimą, skoro auta jeżdżą cały rok?

Dlaczego smog jest zaznaczony w Puszczy Białowieskiej a nie ma w elektrocieplowniach w Niemczech ktore dzialają tak samo jak Polskie?

Może dlatego że pomiar nie jest w środku puszczy tylko w mieście Hajnówka
@su1ik: się odezwał wybraniec zza Buga... po co się zastanowić skąd się coś bierze skoro można zrobić polowanie na czarownice.
zdejmij te swoje skrzydła husarskie ulepione z bibuły i zobacz że ja rzeczowo podchodzę do sprawy a ty mi tu wyjeżdżasz z jakimś patriotyzmem...