Wpis z mikrobloga

  • 169
Jezusie ale tego wazonika lewackiego króla musi bolec, ze #szarpankizzyciem po prostu najnormalniej w swiecie wysmial tego hipokryte XD gdzies tam napisales, ze sie tego nie wstydzisz XD a co masz powiedziec niby? Jakis twoj soldat pisze ze wyciagniete z kontekstu XDDDD wy tak zawsze jak ktos wam wytknie debilizmy to albo trolling albo wyciagniete z kontekstu XD Segreguj dalej ludzi w swojej oblezonej przez siebie twierdzy XD
#neuropa #bekazlewactwa
defkor - Jezusie ale tego wazonika lewackiego króla musi bolec, ze #szarpankizzyciem ...

źródło: comment_1610924367wUB2ySuRi75ISJ6xJpfYiX.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@defkor: to ten koleś szarpankowy jeszcze działa? I może mi powiesz, że ktokolwiek jeszcze go bierze na poważnie? Nie żebym bronił pedalarza, ale akurat szarpankowiec, to ma średnie prawo do wytykania ludziom hipokryzji. Jest jeszcze na YT, czy gdzieś ten materiał jak się śmieje z bananowych Oskarków z fryzem na pędzel, samemu mając włosy na pędzel?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 13
@defkor

Segreguj dalej ludzi w swojej oblezonej przez siebie twierdzy XD


Argumentum ad fikołkum, że tak wzniosę się na peany mojej kreatywności. Przecież to stara i sprawdzona taktyka skrajnych prawaków, oni nawet przestali się kryć z jej stosowaniem ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
ja nie wiem co za gamonie mogą słuchać jego tendencyjnego gadania


@Newosxso: przegrywy kochają truizmy o tym, że to cały świat jest przeciwko nim, a nie to w nich leży problem ¯\_(ツ)_/¯ ciekawe czy ten cały szarpanka serio wierzy w to, co mówi, czy po prostu wymyślił sobie taki pomysł na fejm i hajs na chłopaczkach
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@Ranger przegrywy neuropejskie tez kochaja truizmy, ze kazdy powtarzam kazdy chce #!$%@? geja. Nawet jak we dwoch w domu siedza to jest obawa ze jeden drugiemu jebnie.
Mysle ze karoluk zwietrzyl nisze na niedo****ch, zalozyl kanal, patronajta i robi na nich hajs. Wolny kraj chyba nie? Tylko czemu kogos tak boli szarpanka?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@venividi jakbys mial mozg to bys zobaczyl ze nie usunalem. Chory jestes czy udajesz? Wiesz jakiego koloru jest murzynska skora?
EDIT Jednak skasuje twoj komentarz bo jestes za prostym chlopem na ten watek.
  • Odpowiedz
@defkor: mi się wydaje że trafił swój na swego, przecie ten koroluk to od dawna wiadomo że lewacki troll, trudno tu odróżnić co na serio a co nie. Z szarpankim jest podobnie, tyle że się nie kryje że to jest standup trochę, celem nadrzędnym była rozrywka a nie śmiertelnie poważne gadanie.
Lubię szarpankiego ogladać ale zdaje se sprawę że to co on robi to forma hmmm autoterapii, z jednej strony
  • Odpowiedz
Tylko czemu kogos tak boli szarpanka?


@defkor: pewnie z tego samego powodu, z którego widzów szarpanki bolą tematy, na które on się wypowiada - od takie dwa różne zoo
  • Odpowiedz