Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dropper: XD miui to zbugowane gówno, jak cały soft xiaomi. Płacisz mniej i dostajesz za to #!$%@? soft, ze słabą polityką aktualizacyjna.
Szkoda czasu i nerwów, zapłać więcej za oneplusa z oxygenem, ewentualnie kup Pixel z Niemiec.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PaniMartyna: tzn mam oneplusa , nord ale taki Mi 10 Ultra gdzie masz zoom 120x , ładowanie 120W i ekran 120Hz to kusi , kusi ale no co poradzisz jak soft to goowno , zawsze chińskie telefony tak mają , zresztą kupuje Pixela 5 i uj bo nowy OxygenOS to podróbka OneUI , ehh jak coś działa to nie ruszaj czy oni tego nie rozumieją , plus oneplus to jeszcze ok
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dropper: fakt, zgadzam się. Po za tym Xiaomi sra do ryja konsumentom, mam 9t pro, niby flagowiec, a #!$%@? dostałem może 3 aktualizacje i nadal mam bugi w wersji stabilnej. Ogólnie Xiaomi jest dobre na papierku, co do ładowania 120W poczytaj jak to skraca życie baterii, bo Chińczycy mają #!$%@? i pchają tylko więcej cyferek.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PaniMartyna: szkoda w sumie , nie ma żadnego telefonu z androidem bez nakładki oprócz google , a google chce 3k za plastikowy telefon ze snapdragonem 765G , iPhone SE będzie bo już mam nerwy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mikiedbp: no właśnie wsm i jeszcze ten design , taki mi a3 co on ma na pleckach jakieś zawijasy niewiadomo co , jak dyskoteka z lat 80 , a pocophone ma wielgachny napis POCO , poco taki napis XDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dropper: używałem custom romy i jakoś wolę miui. Może w pixelu czy one plus to ciut inaczej się używa. Ale w czystym android to czegoś mi brakuje.
  • Odpowiedz