Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki,

zostało mi 6 doładowań do końca mixa w Plusie, i przeglądam powoli możliwe oferty migracji (proponowana przez sieć opcja przedłużenia jest odrobinę... mało atrakcyjna ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Telefonu nie potrzebuję zmieniać, wolałbym pozostać przy obecnym numerze ale uniknąć abonamentu, aczkolwiek jeśli to będzie jedyna możliwość na uzyskanie atrakcyjniejszych warunków to nie wykluczam.

Jeśli są tu osoby mające numer w Plushu, Nju i innych tworach - jak oceniacie ofertę ? Przyznam szczerze że w porównaniu do mojej obecnej (doładowanie 30 zł, nielimitowane rozmowy i smsy, i 8 gb internetu) wielkości pakietów internetowych do wykorzystania przy tej samej cenie są dużo większe, i zastanawiam się gdzie jest haczyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#telefony #kiciochpyta #pytanie #plus #orange #tmobile #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 10
  • Odpowiedz
@Matpiotr: Abo nie mam od dobrych 10 lat i unikam jak ognia; mix mam obecnie bo miałem dobrą promkę na telefon + całkiem spoko warunki na moment podpisania. Osobiście uważam ofertę mix za dobry kompromis pomiędzy swobodą i uniknięciem kosztów z gwiazdką, a formalnym potwierdzeniem ustalonych warunków które operator ma zapewnić w ramach umowy.
  • Odpowiedz
Po prostu tylko frajerzy biorą mix i abo.


@Matpiotr: o mix się nie wypowiem, ale co jest nie tak z abo z dobrym pakietem? Choćby jakiś zestaw w duecie, np. Plush za 20 zł/numer, umowa na czas nieokreślony czy tam inny Nju albo Orange Flex
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@WatchYourBack ja mam awersję do abonamentów. Sam jeszcze za gówniarza naciąłem się (a w zasadzie rodziców ( ͡° ͜ʖ ͡°)) na kruczki w umowie które kosztowały gruby hajs, a teraz co chwilę jest jakaś nieścisłość w abonamencie mojej mamy, tu 5 zł, tam 3 zł i się zbiera. Szczytem było doliczenie prawie 40 zł za transmisję danych na wodach międzynarodowych, mimo wyłączonego transferu danych w telefonie.
  • Odpowiedz
@b7kj: mi z karty Plus (Plush) zdjął bezprawnie 55 zł w tym roku. Złożyłem reklamację, oddali po 2 tygodniach. Nie spodobało mi się, ale co zrobić? Karta nie jest lepsza pod tym względem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@WatchYourBack oddali środki więc i tak plus ( ͡º ͜ʖ͡º) mi odpisali że skoro pobrało za transfer to musiał być uruchomiony i nara ( ͡º ͜ʖ͡º) pora na CS-a. Teraz od prawie 3 lat mam mixa za 30 zł, doładowuje w dniu odnowienia pakietu który kosztuje 30 zł, a na koncie mam z 50 groszy więc nawet nie mają wielkiego pola do
  • Odpowiedz
@b7kj: poprawka mała - w 2020 roku, jak dla mnie to jeszcze prawie jak w tym roku

No niby tak, ale miej jakąś awaryjną sytuację i potrzebę zadzwonienia np. na numer spoza PL, leżysz i kwiczysz.
  • Odpowiedz
@b7kj: moim zdaniem najkorzystniej wypada teraz oferta na kartę w taryfie Nowy Plush. Da się tak ustawić pakiety/promocje, aby za 30 zł/msc mieć:
- Połączenia, SMS/ MMS - bez limitu w Polsce w i UE
- 30 GB w Polsce z czego w UE: 3,50 GB
- 10 GB na YouTube / TikTok
- darmowy transfer w ramach: Facebook, Messenger, WhatsApp, Instagram.

Dodatkowo mamy obecnie promocję 120 GB za 15
  • Odpowiedz