Wpis z mikrobloga

#rozowepaski mam do was pytanie, na ile oceniacie moją atrakcyjność w skali 1-10? Zdjęcie z kartką w celu weryfikacji, że to ja.

#wykopek
Pobierz WykopekBordo - #rozowepaski mam do was pytanie, na ile oceniacie moją atrakcyjność w ...
źródło: comment_1610885141jyaeOJDmSP99DgCsICNZwF.jpg

Na ile jestem atrakcyjny w skali 1-10

  • 1 42.6% (1897)
  • 2 13.9% (619)
  • 3 7.5% (335)
  • 4 2.5% (112)
  • 5 1.3% (59)
  • 6 1.0% (43)
  • 7 1.0% (45)
  • 8 0.9% (42)
  • 9 1.7% (75)
  • 10 27.5% (1224)

Oddanych głosów: 4451

  • 161
@WykopekBordo: Możesz podskoczyć conajmniej 3-4 punkty w skali. 1 za zmianę fryzury na jakąś modna, 1 za wymianę okularów na modne/soczewki/laserowa korekcja wzroku, conajmniej 1 za schudnięcie (a pewnie nawet więcej, jeśli mowa o ciało), i możliwe że dodatkowe punkty za schudnięcie z twarzy, bo nie wiadomo do końca, jakie masz rysy twarzy, bo są zakryte tłuszczem.
@WykopekBordo: szczerze mówiąc to jakbyś zrobił sobie zdjęcie w lepszym naturalnym świetle (takie pokojowe w nocy okropnie uwydatnia jakiekolwiek zmarszczki i niedoskonałości, odbija światło w okularach) i uśmiechnął przede wszystkim to nie ma tragedii ¯_(ツ)_/¯ włosy nie w moim guście ale jeśli Tobie się podobają to najważniejsze :D
@WykopekBordo: Wiem, że zabrzmi to jak coachingowy bullshit, ale miałem ziomka co 5 lat temu wyglądał podobnie jak Ty. W wieku ~30 lat nawet za cycka nie trzymał.
Wziął się za siebie, poprosił kolegę chada o pomoc w zmianie garderoby, następnie wybrał się do fryzjera. Zaczął intensywnie ćwiczyć. Jak zrzucił pierwszych parę kilo to zapisał się na różne tańce - zumby itd. Nudne i rozsądne auto zmienił na trochę takie mniej