Wpis z mikrobloga

By skrytykować kapitalizm i wolny rynek, wystarczy pokazać rynek krypto. Miliardy dolarów idą na zużycie energii na kopanie, które nikomu nie przynosi zysków poza tym, że mafia i hakerzy mają łatwiejszy dostęp do transferu pieniędzy, a część ludzi może grać w wirtualną ruletkę.

Zakaz kopania kryptowalut to czysty zysk dla środowiska i dla społeczeństwa.

#kryptowaluty #kapitalizm #antykapitalizm #h----d
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To trol, miałem już raz nieprzyjemność z nim dyskutować, taka słoma wyłazi mu z butów że głowa mała.


@kremowka2137: Znowu z frustracji musisz obrażać innych, może zamiast pisać na wykopie bajki o tym, jakie byś chciał mieć życie, weźmiesz się za siebie?
  • Odpowiedz
@Fan_Morawieckiego: Oho widzę znowu się triggerujesz. Co tam, boli cię że przy poprzedniej dyskusji całe twoje chamstwo się wylało?

może zamiast pisać na wykopie bajki o tym, jakie byś chciał mieć życie, weźmiesz się za siebie?


Ależ cie to piecze, urocze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ależ cie to piecze, urocze ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kremowka2137: Jakby mnie to piekło, to bym śledził Twoje wpisy i pisał pod nimi. Ktoś taki jak Ty mnie w ogóle nie obchodzi i tyle, przypominam sobie o Tobie tylko wtedy, kiedy znowu mnie stalkujesz ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Stymuacja gospodarki przez dodruk pieniądza niszczy planetę o wiele bardziej, niż kopanie bitcoina. Nadprodukcja, konsumpcjonizm, wysoka dzietność. Skutki inflacyjnego pieniądza


@zaiste_istotna_istota: Dzietność od lat 50 spadła dwukrotnie z 5 do 2,5.
Nadprodukcja to też akurat skutek kapitalizmu.
  • Odpowiedz