Wpis z mikrobloga

@KRISSVector Tag przegryw też tutaj jest.
Wcale nie doradzasz lewusom jakich tagów brakuje wśród ich wypocin...

A te bety same są sobie winne-wzięły pochadową toksyczną witaminke i teraz olaboga walka o dziecko (ciekawe czy jest jego) XDD
@scotieb:

Tag przegryw też tutaj jest.


Są trzy: przegryw, pieklomezczyzn, dyskryminacjamezczyzn. Od dwóch lat powtarzam, że dodaję ten tag za każdym razem, kiedy kieruję coś do mężczyzn, ponieważ spośród tych trzech, ten jest najchętniej obserwowany. Nie powiesz mi chyba, że wszyscy obserwujący ten tag chorują na depresję.

Wcale nie doradzasz lewusom jakich tagów brakuje wśród ich wypocin...


Chwila, słucham?

teraz olaboga walka o dziecko (ciekawe czy jest jego) XDD


Wiesz, jak
@scotieb:

Możliwość wyboru XD


Tak. Dobrze, żeby ludzie nie byli zmuszani do urodzenia i wychowania potomstwa, jeśli tego nie chcą.

Naturalne dla witaminki jest to że popiera lewice.


Możesz przełożyć to na język polski?

Przez to jestem na czarnej wśród wielu


Przez co? Bo u mnie jesteś za delusiones.
@KRISSVector Jakie urojenia XD Niewygodną prawdę nazywa urojeniami. Typowa rodaczka z ego wałęsy

A co do usuwania-mamy 21 wiek i wachlarz antykoncepcji a julka wziąć tabletek nie umie albo oski gumy założyć XDD
@scotieb:

Jakie urojenia XD Niewygodną prawdę nazywa urojeniami. Typowa rodaczka z ego wałęsy


Posłuchaj, nie przedstawiłeś żadnych dowodów, więc tak, to urojenia. Przykro mi.

A co do usuwania-mamy 21 wiek i wachlarz antykoncepcji a julka wziąć tabletek nie umie albo oski gumy założyć XDD


To już ich sprawa. I ich decyzja, co z tym zrobią. W tajemnicy powiem Ci, że wpadki nie są domeną jedynie nastolatków, ale moich rówieśników również, pewnie