Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu utworzyłem nitkę o "killerach", o perfumach ze świetnymi parametrami. Wpisywaliście swoje propozycje, spróbuję to tutaj uporządkować i zachęcam do napisania opinii o nich Mirków korzystających z danego zapachu, a także do wpisywania kolejnych perfum o znakomitej waszym zdaniem projekcji i trwałości, a już zwłaszcza tych budżetowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czego na liście brakuje? Jak oceniacie podane niżej zapachy?

Punktem odniesienia będzie oczywiście Joop! Homme, świetne parametry (według wielu najlepsze w branży), a przy tym znakomita cena.

1. Joop! Homme EDT, nasz ideał pod względem parametrów (nie oceniam samego zapachu), to do niego będziemy się odwoływać przy porównaniach

2. Alfred Sung Homme EDT, propozycja @alvaro1989, "miażdżące parametry"

3. Acqua di Parma Colonia EDC, średnia półka cenowa, również od @alvaro1989

3. Xerjoff Naxos EDP, bardzo wysoka półka cenowa, trzecia propozycja od @alvaro1989

4. Ard Al Zafaaran Midnight Oud EDP, "za stówę i siedzi cały dzień, tylko jest bliskoskórny", od @ChacharZWarszawy

5. Montale Black Aoud EDP, "podobno atomowa projekcja", tak że przydałoby się więcej opinii, polecił @Szypki_jaszczomp

6. Franck Olivier Oud Touch EDP, dobre oceny parametrów na Fragrantice, dobra cena, polecił @jastrzabnakonarze

#perfumy
Kapitalista777 - Jakiś czas temu utworzyłem nitkę o "killerach", o perfumach ze świet...

źródło: comment_1610815963LMvxkikSFxqXIlACyMGL8L.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kapitalista777: mnie osobiście dziwią wysokie oceny tego FO Oud Touch, ale może spróbuję użyć go jeszcze raz ale tak na 1/4 strzała. Nie znam innych perfum, które by mi tak śmierdziały i miały tak niezmywalną trwałość. Nawet koszulka zarzucona na ciało tak tym przechodziła że jedno pranie nie dawało rady ;-) Fatalnie sie na mnie układają te perfumy. Z droższych to od niedawna testuje Tiziana Terenzi Arrakis, jak zapodałem sobie
  • Odpowiedz
Nishane Patchouli Kozha, kozak absolutny, czuć pod dwóch prysznicach i jest na tyle olejisty, że wchłania się z 10 minut xD.
Sloń od Kenzo, tego gagatka chyba nie trzeba nikomu przedstawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nassomatto Black Afgano- nie chce mi się go opisywać, ale trzyma jak zły
Roja Enigma Pour Homme- trzyma od prysznica do kompieli, jeden z najlepszych oreintalnych zapachów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kapitalista777: @Odbuta: potwierdzam, Toy Boy ma świetne parametry.
Oprócz wyżej wymienionego Ard Al Zafaaran Midnight Oud, perfumy, które na mnie mają dobre parametry to:
Armaf CDNIM EDT 3/2020
Bentley for men intense
Jacques Bogart OMS Ruby edition
Jacques
  • Odpowiedz