Wpis z mikrobloga

Mirki z #warszawa #bemowo czy ktoś z Was ma internet z #upc i ma problemy od jakichś 2 tygodni z poprawnością działania internetu?

A może jest tutaj jakiś mirek/mirabelka, która pracuje w #upc ?
@UPC_Polska jest tutaj ktoś od Was :)? Już nie mam siły do infolinii, reklamacji i odwoływanych wizyt techników..
  • 6
@Crecha: U mnie przed chwilą średnio działalo, teraz działa. Nie wiem czy to przez śenieg, ale już przestał sypać. Ogólnie to nie łapie mi zasięgu na iphonie i nie wiem czy to problem iphona czy modemu :<
@Crecha: no od początku roku mam wrażenie że jest słabszy Internet, na tyle że mam czasem problem w pracy żeby porozmawiać na teamsie albo są takie krótkie przerwy w działaniu
@phoropter: Ja od dwóch tygodni mam problemy. Przede wszystkim z prędkością łącza. Światłowód do 500mb.
PS4 po kablu max 250 pokazywała gdy wszystko działało poprawnie, teraz na telefonie musze wyłączać wifi żeby załadować film na instagramie czy wysłać zdjęcie w messangerze.. momentami nawet speedtest nie chce się załadować, jeśli już to zrobi to pokazuje w granicach 0.01Mb/s - 0.2Mb/s..

Teraz chwile działało wskazując prędkość ok 25Mb/s nastomiast strasznie gubi pakiety nawet