Wpis z mikrobloga

@kam1ll: myślę, że poprawna polszczyzna się przyda przy rozmowie, więc polecam najpierw zaznajomić się ze słownikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście czepiam się słowa "umią", mówi się "umieją" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wracając do tematu, to ja osobiście cenię sobie jak junior nie ma kompleksów i potrafi się zapytać jak coś zrobić, zamiast brnąć bez sensu i tracić czas. Najwięcej człowiek uczy się
@kam1ll: Junior niewiele musi umieć. Musi za to być w stanie się nauczyć.

Czyli inaczej mówiąc patrzy się częściej na człowieka i jego sposób rozumowania, a nie jego skille stricte techniczne.
Oczywiście ktoś, kto "się nadaje" zwykle będzie miał też i skille techniczne, bo dla takiej osoby podstawy są do opanowania w stosunkowo krótkim czasie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zakopiak: aha no rozumiem, czyli ze jak pójdę na rozmowę to powiedzieć mam, ze sam sie uczyłem php w domu i coś umiem, tak? mogę już ewentualnie tego githuba dać jak coś napisze
@kam1ll: Sure. Ja osobiście patrzę, jak się z takim juniorem rozmawia. Czy jak mu cos np wytłumaczę, co faktycznie kuma, czy tylko przytakuje. Jak mu dam cos na myślenie, to patrzę jak kombinuje.

Jeszcze wyjaśnienie do poprzedniego mojego posta.
Chyba, że trafisz do Januszexu, to wtedy Janusz będzie oczekiwał, że będziesz robić to samo co inni, tylko taniej. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Takich omijamy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kam1ll: żeby powiedzieć, że coś się umie, najpierw trzeba to coś umieć.
Obecnie nie wystarczy zrobić tutoriala z udemy trwającego 10h. To nie te czasy.
Polecam Ci najpierw poczytać jakie są wymagania, czego szukają na rynku i zacząć się uczyć. Widać, że raczej tego jeszcze nie zrobiłeś ¯\_(ツ)_/¯
@kam1ll: no ja na rekrutacji wolałem takich, co się zapytali zamiast gapić się w kartkę. Na zbyt wielu rekrutacjach nie byłem, więc nie wiem jaki jest standard :P