Wpis z mikrobloga

Główna wykopu to chyba największy największy ściek w polskim internecie pod względem zasięgów. Jak się porówna wykop z główną reddita to nie wiem czy śmiać się czy płakać XD. I oczywiście pewnie zaraz ktoś się #!$%@?, że tam jest LEWADZTWO, ale nie o to chodzi. Na reddicie są różne ciekawostki, newsy naukowe, śmieszne obrazki, jakieś naprawdę pozytywne znaleziska. Każdy znajdzie coś dla siebie. A na wykopie? Na wykopie jak #!$%@? w lesie, jak w chlewie - urojenia, hejty NA WSZYSTKO I WSZYSTKICH, szuria i TEORIE spiskowe doprawione rosyjska propaganda. Białek może mieć to gdzieś, ale w takiej formie wykop nie pociągnie. Młodsze pokolenie już ucieka na wszelkiego rodzaju grupki, dkscordy itd. I #!$%@? dobrze, bo to jest dramat XD. Może to jest jakieś odbicie polskiego społeczeństwa, nie wiem.

#neuropa #bekazprawakow #bekazszurow #reddit #wykop #4konserwy #bekazlewactwa
  • 15
@deziom To wina użytkowników, że wykopują 'newsy' (w dodatku nacechowane emocjami i polityką), zamiast ciekawostek naukowych i innych rzeczy, które ciężko znaleźć w sieci. Ja założyłem tutaj konto ponad 12 lat temu, właśnie po to by czytać fajne treści które z racji niszowości nigdzie nie mogą się wybić.

Im więcej osób będzie zakopywać newsy i polityke (co mnie irytuję nawet mimo dodania #polityki na czarną i tak ją widzę na głównej) to
Jedyne co jest w tobie uczciwe to cyfra 80 w nicku, która jest odpowiednikiem twojego iq.


@GordonL: Może idź na spacer zamiast atakować personalnie nieznanych sobie ludzi. Ja pierwszy raz widzę twój nick name mimo to do głowy by mi nie przyszło tak się zachować.
@deziom a jeszcze śmieszne jest to, że ktoś wrzuca fajne znalezisko a nikt tego nie wykopie ale jakiś hahard wrzuci śmiesznego kotka i na głównej... Jakby niektórzy mają wyłączność na główną.