Wpis z mikrobloga

@roofi27: Oho już myślałem, że nie żyjesz a tu taka zawiść, ogólne to jesteś gojść pojechałeś mu xD. A tak na serio to sam jesteś nie lepszy, bo samemu argumenty trochę z czapy podajesz. Poza tym jesteś troll i to widać.
@mikorys: ja podaje argumenty screeny i inne to ze mi po drodze z jakimś użytkownikiem bo robi dobra bekę nie znaczy ze coś w tym złego po co
Mo się znowu żalisz bronisz swojego kolegę ?
A argument został podany dlatego wyszedł bo mu dupa pękła ze się tyle kłócił a nie miał racji
@roofi27: Wcale go nie bronię po prostu stwierdzam, że trochę #!$%@? swoimi postami i w sumie wcale się nie dziwię, że dodał cię na czarną, ja mam zablokowanego stinkiego i jest pięknie. Natomiast ból dupska to ty masz bo koleś cię zblokował to zamiast zaprzestać debaty to robisz jakiś publiczny lincz xD W sumie ciebie też mógłbym dodać na czarną ale jeszcze pałka się nie przegła :D
@mikorys: wysłałem ci zdjęcie podobało ci się ? Nadal myślisz ze fake ?
Ja wiem ze mogę przesadzać czasami bo lubię porobić bekę ale jak wiem ze mam z czymś racje i mam na to dowody a koleś się prosi to nie ma innego wyjścia jak tylko upublicznić ta jego głupotę
@mikorys: Co ja mogę ze ci nie wierze dla mnie to pryszcz napisać a byłem w szkole 8 lat temu jeżeli ty masz już sklerozę to nie moja wina mogłeś udowodnić jak chciałeś ale nie umiałeś wcale wiec co tu dużo mówić ja byłem słowny wysłałem fotę wcześniej i mówiłem ze wyślę jak wrócę i to zrobiłem A ty niestety ciagle echo