Wpis z mikrobloga

@szmektalekawurst: już po Bloodbornie i przede wszystkim po Sekiro widać, że FS chce po prostu iść w inne klimat i spróbować czegoś innego. Mogliby zrobić kolejne soulsy i byłby pewnie kolejny sukces, ale ja po prostu sądzę, że oni są najzwyczajniej bardziej ambitni i nie chcą robić w kółko tego samego
  • Odpowiedz
@szmektalekawurst: uważam, że tak. Gra pokazała, że potrafią zrobić coś innego i wprowadzić jakiś powiew świeżości do gatunku. Klepanie w kółko DSów byłoby nudne i graczom też by się to przejadło. Choć Bloodborne 2 to bym chętnie przygarnął
  • Odpowiedz
@szmektalekawurst: kazda formuła się kiedyś wyczerpuje, myślę że jakby zamiast Bloodborne wyszło DS4, a zamiast Sekiro DS5, to już byś na DS6 nie czekał, bo z Dark Soulsów by się zrobił Assassin's Creed.

Ciekawe w sumie czy DS4 powstanie. Nawet jakby się teraz zabrali za robienie kolejnych części do już wydanych serii to następny w kolejce po Elden Ringu byłby Bloodborne 2. Więc na DS4 pewnie byśmy czekali 8 lat :D
  • Odpowiedz
@szmektalekawurst: akurat jeśli chodzi o lore, historia samych soulsów można powiedzieć, że zatoczyła koło z końcem DS3, także kontynuowanie tego byłoby bez sensu z tego punktu widzenia... nie pogardziłbym natomiast jakimś nowym DLC, najlepiej do każdej z części, bo przecież każda jest wciąż aktywnie ogrywana ( ͡° ͜ʖ ͡°) osobiścię myślę, żę nadchodzący Elden Ring da początek nowej serii, nowy świat, nowe lore, na jednej części raczej
  • Odpowiedz
@tarkaz: @szmektalekawurst: albo w filmie VaatiiVidya albo na reddicie, była fajna spekulacja na temat Malowanego świata Ariandel. Ktoś interpretował słowa po tym jak jest świat podpalony, że ten nowy, który ona namaluje "będzie wspaniały zupełnie inny" (lub coś takiego) i że to odnosi się do gier również.. że nie ma co już ciągnąć Souls..
  • Odpowiedz