Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim. Mam pytanie odnośnie podłączenia odpływu do zmywarki. Czy obecny układ nie przeszkodzi w jej pracy, jeżeli wąż przypne wyżej jak na zdjęciu, aby woda stojąca nie wpływała głębiej? Czy na dłuższą metę to będzie trwałe i nic nie zacznie przeciekać ani nie uszkodzi zmywarki? Przenosiłem zlew względem pierwotnego odpływu wmurowanego w ścianę, przez co musiałem zrobić spadek troszkę wyżej i stąd taka konstrukcja.

#hydraulika #dom #budowa #kuchnia
Ecros17 - Cześć wszystkim. Mam pytanie odnośnie podłączenia odpływu do zmywarki. Czy ...

źródło: comment_1610752159ebBsdY0ylcf1zO26i6YL02.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Ecros17
@czapayew tak, zmywarka za powinna być. A tym raczej się nie przejmuj bo pompa jak wyrzuca zużyta wodę to da sobie radę pod górkę. I tak nie wszystko wylatuje i w zmywarce często jest też syf on.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ecros17: @Jarek_P: tyle że praktycznie wszystkie syfony obecnie sprzedawane maja właśnie podejście pod zmywarkę przed syfonem

Zauważ że na wysokości wpięcia powinna stać woda.
Będzie git.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@rajman jak sie przypatrzec to masz racje ale wiekszosc obrazkow pokazuje ze jednak poziom wody jeat nizej bo za syfonem rura odprowadzajaca jeat troszke nizej niz u mnie. Mam druga rurke z odprowadzeniem, wiec ta zatkam a wstawie kolejna za syfonem, przynajmniej nie bedzie bulgotania :) dzieki za pomoc!
  • Odpowiedz