Wpis z mikrobloga

Dom Diora. Obiecałem jakiś czas temu zabrać się za Diory, więc oto jestem. Tym razem zakupiłem wszystko wcześniej, żeby nie wyszło jak ostatnio, ale za to odleję tylko max. z tego co mam i koniec... nie domawiam drugich flaszek, bo średnio to wychodzi. Chyba że naprawdę będzie taka potrzeba, a mnie łatwo złamać. Linki podałem do fragry.
#perfumy #rozbiorka

1. Dior - Eau Sauvage Cologne
Cena: 1,7 zł/ml
Ilość: 70ml (ew. +80ml)

2. Dior - Eau Sauvage EDT
Cena: 1,9 zł/ml
Ilość: 70ml

3. Dior - Eau Sauvage 2017 EDP
Cena: 2,6 zł/ml
Ilość: 70ml

4. Dior - Higher
Cena: 2,6 zł/ml
Ilość: 70ml

5. Dior - Higher Energy
Cena: 2,6 zł/ml
Ilość: 70ml (ew. +80ml)

Zestaw: 5x10ml = 139,5 (już ze szkłami i wysyłką)

To tutaj od razu powiem - tak jak numery 1-3 są dobrze znane (klasyki), tak ostatnie dwa.. mimo, że Diora i już od prawie 20 lat na rynku to są mało znane. Niemniej warte wypróbowania na wiosnę/lato jak ktoś nie zna. Trwałość przeciętna - 8h dociągną, bliskoskórne, ale przyjemne zapachy, biurowe, casualowe, na cieplejsze dni.

Flakony zostają ze mną. Odlewam od 10ml, bardzo mile widziany zestaw ;)
dekanty 10/15/20/30 po 2,5zł
piczkomat 13zł

NicholasUrfe - Dom Diora. Obiecałem jakiś czas temu zabrać się za Diory, więc oto jes...

źródło: comment_1610732311WZ14DdxJPZqQ4D0U6MkHv8.jpg

Pobierz
  • 24
Zostało:
1. Dior - Eau Sauvage Cologne = 40
2. Dior - Eau Sauvage EDT = 30
3. Dior - Eau Sauvage 2017 EDP = 20
4. Dior - Higher = 40
5. Dior - Higher Energy = 40

Czyli max 2 zestawy jak ktoś się szykuje - od teraz zestaw ma pierwszeństwo. Jak dzisiaj się ktoś zgłosi to dostanie przed innymi deklaracjami, poza tym można dowolnie brać mililtry, aby zeszło do
Zostało:
1. Dior - Eau Sauvage Cologne = 20
2. Dior - Eau Sauvage EDT = 20
3. Dior - Eau Sauvage 2017 EDP = 30 (!!)
4. Dior - Higher = 20
5. Dior - Higher Energy = 30

trochę EDP się zwolniło, więc w sumie 2-3 zestawy jeszcze się uda ogarnąć
@guru8: myślałem, jedną pozycję premium wrzuciłem, bo ładna - poza tym póki PUIG to bym jakieś tanioszki z domu Prady zrobił, właśnie je kompletuję, mam L'homme, L'homme Eau, Iris Cedre, Amber i zastanawiam się nad L'homme Intense oraz jeszcze jednym.

W planach też, nie wiem jak odległych jest dom Chanel - jak komuś się spodoba pomysł to plusować, a będę wołał. Oczywiście te z podstawowych linii chanel, alurki i bleu oraz