Wpis z mikrobloga

Da się oglądać polski #netflix w #uk na telewizorze LG, który ma system WebOS? Próbowałem różnych sposobów ale wychodzi, że jedynie co zostaje to kupno mi boxa, czy amazon tv sticka i tam zainstalowanie jakiegoś VPN. Router też niestety nie ma opcji VPN.

Znalazłem też taki poradnik, by wykorzystać DNS:
https://www.expressvpn.com/support/vpn-setup/lg-smart-tv-mediastreamer/?offer=3monthsfree&offer_code=3c6hjoor69&gclid=CjwKCAiAudD_BRBXEiwAudakX2gLV3Nh3n48NBzUOBggs2HYzsLpPe79Gcp_2DlIyBJTybi-XaC_txoCwWQQAvD_BwE

Jak myslicie, zadziała to?

#sieci #siecikomputerowe #webos #lg #telewizory #openvpn #openwrt #internet #raspberrypi #isp #mikrotik #homelab #hacking #linux #seriale #mibox
  • 28
  • Odpowiedz
@becvvv: Tylko z vpn. Przez brexit juz nie udostepniaja polskiej biblioteki nawet jak zaplacisz w zlotowkach. Tez nie kazdy vpn dziala pod netflix.
  • Odpowiedz
Zmien router.
A swoja droga czym sie rozni "polski" netflix od angielskiego? Ja place za polski i dziala bez problemu w UK na telewizorach, w ofercie filmow tez czesto widze polskie filmy.
  • Odpowiedz
@becvvv: VPN tylko byś musiał u siebie w Polsce w domu postawić taki VPN i się z nim łączyć. Kup sobie Raspberry Pl i na nim postaw.
Albo kup VPS gdzieś z lokalizacją polskim IP i tam postaw VPN, ale masz większe prawdopodobieństwo że IP ma bana.
  • Odpowiedz
@becvvv: na android tv apka netflixa wykrywa, że jest połączenie przez vpn (testowane z aplikacją androidową vyprvpn). Zostaje lapek/komp podpięty po hdmi i vpn. Działa to nawet płynnie (oglądałem przez serwer z usa)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TurboBlejzer: w sensie mi też działa, ale nie mam wielu filmów i seriali, które są w Polsce, np serial wikingowie z polskimi napisami. Ogólnie to też działało, dopóki nie kliknąłem w ustawieniach aplikacji Netflix "załaduj ponownie"
  • Odpowiedz