Wpis z mikrobloga

Jako że jestem studentem tym bogatym i jak wiadomo gorszym czyli zaocznym. To jeśli profesor wymaga posiadania kamerki to gdzie mam się zgłosić do uczelni po zakup mi takiej kamery?
#uw #wz #studia #studbaza
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yurakamisa xD ale wiesz że to co płacisz na zaocznych to i tak 1/4 tego ile kosztuje twoja edukacja. Spójrz sobie w cennik dla studentów zagranicznych z poza UE - oni płacą 100% kosztów.
  • Odpowiedz
@lol_cat: 3k euro vs 7200 zł. Czyli tylko 1/2 mniej. Na obcokrajowcach muszą zarobić a na Polakach nie mogą i muszą wyznaczyć takie opłaty które pokryją tylko koszty uczenia.
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: To tylko twoje przewidywania. Jak nauczanie zdalne będzie trwało dłużej to przecież jeszcze ją wykorzystasz. Na szczęście kamerki nie mają daty przydatności, a stworzenie warunków do pracy ciąży na twoich barkach
  • Odpowiedz
: To tylko twoje przewidywania. Jak nauczanie zdalne będzie trwało dłużej to przecież jeszcze ją wykorzystasz. Na szczęście kamerki nie mają daty przydatności, a stworzenie warunków do pracy ciąży na twoich barkach


@Wszechfobia: W ciągu roku zdalnego tylko jedna osoba ta co teraz prowadzi chce kamerę.
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: To wykaż się pomyślunkiem i sobie zorganizuj kamerę. Protip: możesz się podłączyć do zajęć z komputera i z telefonu jednocześnie. Telefony teraz mają kamerki. Proszę bardzo, nie trzeba łapy wyciągać po pieniądze.
  • Odpowiedz