Wpis z mikrobloga

@KanonJerzy: Dobry szurek, u mnie w firmie typa nie ma już pół roku, płuca jak ser szwajcarski, jego żona tu pracuje i opowiadała, że lekarz kazał się żegnać. Przyjaciel to ordynator na oddziale covidowym, opowiada jaki to lekki wirus, że młoda wiara ledwo wychodzi :) założ garnek na ryj i #!$%@? sobie z czegoś cięzkiego i metalowego, może obudzisz szare komórki, o ile jakieś tam jeszcze żyją :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pablooooo: Jeszcze dam im szansę, ale jak jutro nie będzie, to też wyślę ponownie. Coś nie mamy zaufania do rządowych informatyków, ciekawe dlaczego.
  • Odpowiedz
@DupaJasia_: coś czuje ze te zapisy to taki pic na wodę, taki chwyt socjologiczny żeby reszta społeczeństwa poczuła ulgę: „ufff, jestem zapisany to teraz tylko czekać” zamiast „kurła emeryci to się już mogą rejestrować a ja muszę czekać!”. Tak naprawdę zapisy to taka lista mailingowa - nieważne kiedy się zapiszesz, wszyscy dostaną powiadomienie jednocześnie i będzie decydowała kolejność rejestracji. EWENTUALNIE będą rozsyłać powiadomienia rozłożone w czasie wg kolejności zapisu na liscie
  • Odpowiedz