Wpis z mikrobloga

Heyo, ja (86 kg przy 182 cm) zakupiłem hulajnogę Xiaomi mi scooter M365 S1 od allegro parę dni temu. W zamyśle miałem pokręcić się po okolicy, po jeździć rekreacyjnie po ścieżkach ale chyba jest klops. Zabrałem hulajnogę do zadaszonego garażu w CH i okazało się, że hulajnoga nie jest w stanie wjechać pod wzniesienie miedzy poziomami parkingu - opisałbym go jako długie i łagodne.

I stąd moje pytanie, czy hulajnogi na początku, na pierwszym ładowaniu mają mniejszą moc?
Czy dam radę wjechać pod takie wzniesienie

https://www.google.com/maps/@54.3642404,18.5731781,3a,60y,124.82h,85.29t/data=!3m6!1e1!3m4!1sqVgfTPhQmK5wgv_1hM20jw!2e0!7i16384!8i8192

#xiaomi #m365 #hulajnogaelektryczna #gdansk #morena
  • 11
@lateratyw: norma. Ja mam około 93kg przy 184cm i też nie mogła hulajka wjechać. W sensie wjeżdżała ale czułem jakby się już ostro męczyła. Kupiłem konkretną z 2 silnikami po 3kw i ta już nie ma żadnego problemu pod żadną górkę. Auto można nią holować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lateratyw: to norma w tych bazowych M365. Jak chcesz podjechac pod wieksze wzniesienie to lepiej wziac wiekszy rozpęd. Im ciezszy uzytkownik tym gorzej. Pro chyba lepiej jednak sobie radzi z podjazdami.

A to wzniesienie z google maps to nie ma szans. Podobne masz na Wilenskiej, tez nie podjedziesz (przerabialem juz oba miejsca, a ważę mniej).
@Wasky: wrażenie jest takie, że slinik nie ma siły podjechać pod wzniesienie. Ciśnienie ma przełożenie na opory toczenia, prędkość maksymalną, stabilność i przyczepność