Wpis z mikrobloga

Gdyby Manchester United nie dostał żadnej jedenastki w tym sezonie, to byłby na 2 miejscu, natomiast Liverpool byłby na miejscu 9, mając tyle samo punktów co dziesiąty West Ham.

Punkty bez rzutów karnych:

Manchester United United-32 punkty
Liverpool-26 punktów

Bardzo szanowałem Kloppa, ale po tych slowach o karnych ostatnio stracił u mnie caly szacunek. Bezczelny typ, Clattenburg pięknie wyjaśnił tego buca mówiąc że to hipokryzja i zwykla chęc wpłynięcia na sedziow przed derbami ¯\_(ツ)_/¯

#united #liverpool #premierleague #klopp #pilkanozna
  • 11
@rorsh: Racja, wyjaśnił. Zwłaszcza końcówką

- Jestem jedynym sędzią, który podyktował trzy rzuty karne dla przeciwnika na Old Trafford. Był to Liverpool w 2014 roku. Jednak David Moyes był wtedy menedżerem. Nie sądzę, aby to się stało kiedy Fergie tam był.
Bardzo szanowałem Kloppa, ale po tych slowach o karnych ostatnio stracił u mnie caly szacunek. Bezczelny typ, Clattenburg pięknie wyjaśnił tego buca mówiąc że to hipokryzja i zwykla chęc wpłynięcia na sedziow przed derbami ¯_(ツ)_/¯


@rorsh: Bezczelny typ, bo przedstawił swoje zdanie?
@Trzezwy_nachlaniec44: Bo jest idiotą, powiedział coś co jest tak niedorzeczne że nie da sie tego inaczej nazwać.

A bezczelny bo próbuje oszustwem pomóc sobie w derbach. Sedziowie beda mieli w glowie te slowa Kloppa i jakis stykowy karny i United nie dostanie a Liverpool dostanie. Podswiadomosc zadziala.