Wpis z mikrobloga

Witam, mam pewien problem.
W laptopie przestała mi działać klawiatura plus laptop nie potrafi sie wyłączyć (wentylatorki cichną, ale dioda przy power ciągle się świeci i trzeba przytrzymać przycisk power żeby się wyłączył). Touchpad działa bezproblemowo, a klawiatura nawet się nie podświetla i żaden klawisz nie reaguje. Dodam, że raz jak zostawilem laptop i się rozładował to przy następnym uruchiomieniu go klawiatura działała. (tylko raz się tak zdarzyło)
W czym może być problem?
Laptop Asus FX503VM
#laptopy #komputery #asus #awaria
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Keitov: Nowa klawiatura to jakieś 40-50 zł. Łatwo się to wymienia, bo sam robiłem to dwa razy w moim (zalanym DWUKROTNIE kawą przez różową) asusie ()

Co do przycisku to może masz wyłączone coś w opcjach zasilania. Spróbuj jakieś live cd z Linuksem odpalić i wtedy próbować zamykać czy hibernować przyciskiem.
@Tytanowy_Lucjan: do tego modelu jak sprawdzalem to pol tysiaka wiec odpada. Zalanie też nie wchodzi w grę, bo stalo się to po tym jak wpakowalem go do mojej torby od laptopa, wyruszylem w podroz, wlaczylem go i juz klawiatura byla martwa. Jesli chodzi o przycisk to sprawdzalem wsyzstkie mozliwe opcje, nawet cofalem aktualizacjie windowsa.
@Dolan:
@Keitov: powinienes miec tez gdzies reset pod spodem obudowy w takiej małej dziurce na spinacz, tym probowales? przynajmniej tak jest w wielu w laptopach z wbudowana bateria, nie wiem czy jest w twoim...