Wpis z mikrobloga

@Forbot: W arduino i mikrokontrolerach ogólnie przewaliłem ponad 6 lat żywota i ani trochę nie żałuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak wykazujecie poziom autystycznego nerda jak ja to w zasadzie można zrobić wszystko, niekoniecznie potrzebne do życia ale fun nieraz jest przedni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
N.....p - @Forbot: W arduino i mikrokontrolerach ogólnie przewaliłem ponad 6 lat żywo...
  • Odpowiedz
@Forbot: takie pytanko - planujecie napisać parę zdań nt. platformy M5stack? Dzisiaj w biuletynie od botlandu zobaczyłem to i mnie to zaintrygowało, ale nigdzie nie widziałem żadnego artykułu na ich temat, jak jakość wykonania, jak to działa itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Forbot: Mnie bardzo kusi zrobienie na przyszły rok świątecznego light show :D
Wywiesić z 8 różnych obiektów świetlnych na dworze np balkon, choinka 1, choinka 2 , choinka 3, zastęp Mikołaja, renifer itd. Podpiąć każdy innym przedłużaczem do 8 przekaźników. Następnie na arduino przyciskiem wybierać który "utwór" ma być zagrany lub by leciały wszystkie po kolei. Do tego jakiś głośnik i te 8 kawałków w kółko na tyle cicho by nie
  • Odpowiedz
@Forbot:

autonomiczny lodówka

Magiczna flet.
Straszni się odcinasz od inteligencji ludzi, uważasz ich za głąbów. Może jakbyś napisal/a zamiast "nie wiedzą" to "chcą się dowiedzieć" to by lepiej wyglądało nie sądzisz? Zmieńcie osobę odpowiedzialną za media, może lepiej sobie radzi z techniką
  • Odpowiedz