Wpis z mikrobloga

@Forbot: Ależ te serwa w zegarze muszą napierda....ć.
Te chinskie TowerPro są strasznie głośne.
Ale zawsze chciałem mieć zegarek "amerykański" z planszami które się "przerzucają".
  • Odpowiedz
@Forbot:
Może opiszesz w kilku zdaniach, co prezentujesz?
Nie znoszę oglądania filmów przed krótkim streszczeniem.
Dla mnie taka wrzuta, nie jest warta wejścia w link.
Generalnie, to może się okazać, jak przerzucać piasek z jednego wiaderka w inne za pomocą pseudo wymyślonego potworka :P
Wiele jest
  • Odpowiedz
TOP 1 SPAMOWEGO CONTENTU HEHE DIY ZROB TO SAM AMAZING THINGS [ BEDZIESZ W SZOKU JAKIE TO LATWE ] WCALE NIE TE SAME BEZUŻYTECZNE RZECZY KTÓRE SĄ NON STOP PRZERCHUWIANE NA TEGO TYPU MATERIAŁACH OD POCZĄTKU ISTNIENIA YT ! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie kolejne konto ze wschodu robiące te filmiki i wypuscza wersje z innym podkładem lektorskim na cały świat " autonomiczny lodówka " . ha tfu
  • Odpowiedz
@tnorek: Hej, najlepsza klawiatura jakiej używałem. Działa, jest mega wygodna i nie znalazłem do tej pory wad. Jakieś 7 lat jechałem na a4tech-kv300h, którą uważam za najlepszą klawiaturę do 100zł. Logitech to natomiast mercedes, jakość wykonania, spasowanie, podświetlenie, to wszystko robi naprawdę fajne wrażenie.
  • Odpowiedz
@passage: dzięki. Właśnie się też nad nią zastanawiam. Ogólnie do klikania po 8-9 godzin w kąkuter to jest wystarczająco cicha czy raczej słychać uderzenia?
  • Odpowiedz
@tnorek: ja ją zbyt krótko mam by polecać. Za 3 lata, jeśli będzie w takim stanie technicznym jak teraz to Ci napiszę, że jest warta swojej ceny i idealna.
Może @sys_info ma ją dłużej i podzieli się opinią
  • Odpowiedz